fot. Netflix

Nowy „Wiedźmin” i nowe potwory. Jest kolejna zajawka serialu


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

Drugi sezon Wiedźmina już za mniej niż miesiąc będzie można oglądać na Netflixie. Właśnie pojawił się kolejny minizwiastun przygód Geralta z Rivii.

Wiedźmin już wkrótce na Netflixie

Grudzień premierami stoi, lecz dalsze losy serialowego Białego Wilka są niewątpliwie jedną z tych bardziej wyczekiwanych. W Polsce i na świecie, bowiem historia Geralta z Rivii już dawno przestała być dobrem wyłącznie lokalnym.

Drugi sezon Wiedźmina zadebiutuje na Netflixie już 17 grudnia – został więc niecały miesiąc na ewentualny rewatch poprzednich epizodów, doczytanie opowiadań Sapkowskiego albo próbę lepszego odnalezienia się w lorze i skojarzenie poszarpanej linii czasowej.

Wiedźmin nowy teaser
fot. Netflix

Oczekiwania fanów niezmiennie są duże: od amerykańskiego serialu pożąda się przede wszystkim efektywności. Premierowe odcinki z 2019 roku nieco zweryfikowały nadzieje, jeżeli chodzi o zgodność z literackim oryginałem: mocno postawiono na efekty specjalne. O te na szczęście możemy być spokojni – zaprezentowane zwiastuny wyglądają bowiem naprawdę obiecująco.

Wiedźmin – sezon 2 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Uwaga, to myriapody

Oficjalne konto The Witcher opublikowało niedawno następną zapowiedź serialu. Krótki, ledwie kilkunastosekundowy filmik przedstawia walkę Geralta z potężnym myriapodem. To oczywiście tylko przedsmak całej sceny, lecz należy przyznać, że producenci odpowiednio budują napięcie. Im bliżej do premiery drugiego sezonu Wiedźmina, tym bardziej uciążliwe staje się oczekiwanie.

Poniżej zobaczycie zajawkę z pojedynku z wijem – a na całą resztę należy poczekać do dnia premiery. Szykuje się binge-watching?

Przeczytaj: Wiedźmin” i szczegóły „Rodowodu krwi”. Uniwersum Netflixa się rozrasta

Drugi sezon Wiedźmina już za mniej niż miesiąc będzie można oglądać na Netflixie. Właśnie pojawił się kolejny minizwiastun przygód Geralta z Rivii. Wiedźmin już wkrótce na Netflixie Grudzień premierami stoi, lecz dalsze losy serialowego Białego Wilka są niewątpliwie jedną z tych bardziej wyczekiwanych. W Polsce i na świecie, bowiem historia Geralta z Rivii już dawno […]

Kup bilet na koncert Palucha w Zabrzu

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →