Widzimy się na mieście – weekend 30 sierpnia – 1 września, Kraków


30 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Zakończenie wakacji w Krakowie zapowiada się naprawdę hucznie. Zobaczcie, co się będzie działo i gdzie warto się bawić w ten weekend!

Wydarzenia w piątek, 30 sierpnia w Krakowie

Lato z radiem w Krakowie

lato z radiem w Krakowie

Gdzie:  Park Jordana

Kto:  Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie, SMOLIK / KEV FOX, The Dumplings, Barbara Wrońska i PRZYJACIELE (Brodka, Katarzyna Nosowska, Ralph Kaminski), król, Przybysz – Przybysz, Wojtek Mazolewski / Porter, Fisz Emade TWORZYWO, Katarzyna Nosowska, Voo Voo, Chopin University Big Band i Sławek Uniatowski, Anita Lipnicka, Mela Koteluk, Skubas, Julia Pietrucha, Daria Zawiałow

Bilety:  bezpłatne

Najwięksi artyści zagrają w ten weekend w Krakowie na finałowym koncercie Lato z Radiem 2019. Oprócz wielu koncertów polskich artystów w Parku Jordana, podczas dwudniowego wydarzenia, czekać Was będą również spotkania z muzykami i dziennikarzami Polskiego Radia oraz liczne inne atrakcje. Koniecznie przyjdźcie sprawdzić, co się będzie działo!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie


SYNY w Krakowie

SYNY w Krakowie

Gdzie:  Plenery

Kto:  Syny

Bilety:  50 zł, zapłać przed wejściem

Syny to producencko-raperski duet, który tworzy niekonwencjonalne brzmienia. Już w ten weekend zaprezentuje swój materiał w Krakowie w Plenerach. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie muzycznych emocji. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty hip-hop w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 31 sierpnia w Krakowie

Rave or not to Rave x Prozak 2.0

Rave or not to Rave x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Discox, Oscar Thous

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

W Prozak 2.0 jak zawsze czeka Was najlepsza zabawa. W ten weekend swoją selekcję zaprezentują Discox oraz Oscar Thous, którzy zadbają o to, aby swoimi brzmieniami wprowadzić Was w stan muzycznego transu. Zapraszamy na największy rave w mieście!

Sprawdź inne imprezy elektroniczne w Krakowie


Roof Party Season Finale w. Bejnar & Blooma

Roof Party Season Finale w. Bejnar & Blooma

Gdzie:  Hala Stulecia KS Cracovia

Kto:  Piotr Bejnar, Roger, Rzemyk

Bilety:  25 – 80 zł

Weekend w Krakowie kończymy na dachu! Dokładnie na dachu Hali Stulecia, gdzie odbędzie się kolejna impreza z cyklu Roof Party. To będzie również finał całego sezonu tych imprez. Zagrają Piotr Bejnar, Roger, Rzemyk, a potem zabawa przeniesie się do Forum Wydarzeń gdzie stery przejmą Blooma, Thomas Langner oraz Tom Palash. Nie przegapcie!

Sprawdź inne imprezy klubowe w Krakowie

Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także