Widzimy się na mieście – weekend 29 listopada – 1 grudnia, Kraków


28 listopada 2019

Podziel się newsem:

Przed nami bardzo koncertowy weekend w Krakowie. Kto, gdzie zagra i dlaczego warto iść właśnie tam? Wszystko to znajdziecie poniżej!

Wydarzenia w piątek, 29 listopada w Krakowie

Daria Zawiałow – Helsinki Tour vol2, Kraków

Daria Zawiałow Helsinki Tour vol2 - Kraków 29.11

Gdzie:  Studio
Kto:  Daria Zawiałow, Arek Kłusowski
Bilety:  sold out

Ten weekend w Krakowie rozpoczynamy od prawdziwej muzycznej bomby energetycznej. Mowa o nikim innym jak o Darii Zawiałow, która już w piątek zaprezentuje się ze swoim zespołem na deskach sceny klubu Studio. Oprócz artystki, w ramach supportu zagra jeszcze Arek Kłusowski! Z pewnością ten koncert będzie jedną z lepszych opcji na spędzenie tego weekendu. Mamy nadzieję, że udało Wam się złapać bilety i będziecie się świetnie bawić!

Sprawdź inne koncerty pop / rock w Krakowie


Happysad +18 Tour w Krakowie

happysad kraków

Gdzie:  Klub Kwadrat
Kto:  Happysad
Bilety:  59 – 69 zł

Happysad świętuje swoje 18. urodziny! Już w ten weekend, w Krakowie, odpalą taką imprezę, o jakiej Wam się nie śniło. W roli głównej oczywiście – najlepsze przeboje grupy z całego okresu jej działalności. Nie może Was zabraknąć w Klubie Kwadrat na tej szalonej, tanecznej 18-stce!

Sprawdź inne koncerty rock w Krakowie


Wydarzenia w sobotę, 30 listopada w Krakowie

Bass Astral x Igo – Kraków

Bass Astral x Igo 30.11 Kraków

Gdzie:  Tauron Arena
Kto:  Bass Astral x Igo
Bilety:  sold out

Już w ten weekend, ze swoim nowym muzycznym show do Krakowa przyjadą Bass Astral x Igo. A właściwie to przyjdą, bo to przecież rodzinne miasto Igora i Kuby. Z pewnością zatem ten koncert z trasy It’s Dark Tour będzie podwójnie wyjątkowy, również dlatego, że odbędzie się na Tauron Arenie. Nie przegapcie tego muzycznego widowiska!

Sprawdź inne z kategorii elektronika w Krakowie


Wydarzenia w niedzielę, 1 grudnia w Krakowie

Mela Koteluk – Migawka, Kraków

Mela Koteluk Migawka Kraków 1.12.2019

Gdzie:  Forty Kleparz
Kto:  Mela Koteluk
Bilety:  99 zł

Swoją jesienno-zimową trasę rozpocznie w ten weekend Mela Koteluk i zainauguruje ją właśnie w Krakowie. Czego możecie się spodziewać po koncercie w Flotach Kleparz? Subtelnych kojących dźwięków, na które złoży się materiał z najnowszego albumu MeliMigawka, ale nie tylko. Przekonajcie się, co jeszcze!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Krakowie


Natalia Przybysz – trasa Jak Malować Ogień, Kraków

Natalia Przybysz - trasa Jak Malować Ogień kraków

Gdzie:  Klub Studio
Kto:  Natalia Przybysz
Bilety:  55 – 90 zł

Zwieńczeniem tego obfitego w koncertowe doznania weekendu w Krakowie będzie występ Natalii Przybysz w Klubie Studio. Artystka niedawno wydała swój nowy album Jak Malować Ogień i to właśnie materiał z tej płyty spodziewajcie się usłyszeć na żywo. Ten wieczór w Klubie Studio będzie bardzo klimatycznie!

Sprawdź inne koncerty pop w Krakowie


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami bardzo koncertowy weekend w Krakowie. Kto, gdzie zagra i dlaczego warto iść właśnie tam? Wszystko to znajdziecie poniżej! Wydarzenia w piątek, 29 listopada w Krakowie Daria Zawiałow – Helsinki Tour vol2, Kraków Gdzie:  StudioKto:  Daria Zawiałow, Arek KłusowskiBilety:  sold out Ten weekend w Krakowie rozpoczynamy od prawdziwej muzycznej bomby energetycznej. Mowa o nikim innym jak o […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty w Krakowie

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →