Widzimy się na mieście – weekend 2 – 4 sierpnia, Kraków


01 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

W ten weekend w Krakowie nie będziecie się nudzić! Sprawdźcie zestawienie wydarzeń, jakie dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia na mieście!

Wydarzenia w piątek, 2 sierpnia w Krakowie

XVII Memoriał Wagnera – #Wagner2019

XVII Memoriał Wagnera - #Wagner2019

Gdzie:  Tauron Arena Kraków

Bilety:  39 – 109 zł

To już XVII edycja legendarnego Memoriału Wagnera. Najlepsze męskie zespoły siatkarskie zmierzą się w trzydniowym turnieju już w ten weekend w Krakowie. Na Tauron Arenie będziecie mogli podziwiać reprezentacje Brazylii, Serbii, Finlandii oraz oczywiście naszych, polskich Mistrzów Świata! Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Teatr dla przyjemności – Letni Festiwal Komedii 2019

Teatr dla przyjemności - Letni Festiwal Komedii 2019

Gdzie:  Teatr Bagatela

Bilety:  20 – 80 zł

Latem większość teatrów robi sobie przerwę i przygotowuje się do nadchodzącego sezonu, ale nie krakowski Teatr Bagatela! Tylko w ten weekend będziecie mieli okazję obejrzeć aż trzy spektakle: Szalone Nożyczki, Kłamstwo.. O miłości oraz Najdroższy. Do zobaczenia!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Wydarzenia w sobotę, 3 sierpnia w Krakowie

Prze-Techno x Marina Aleksandra x Prozak 2.0

Prze-Techno x Marina Aleksandra x Prozak 2.0

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Marina Aleksandra, Vi, Senthia

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Fanów mocnych brzmień i elektronicznych bitów tradycyjnie już kierujemy do klubu Prozak 2.0. Tam w ten weekend kumulacja żeńskich wrażliwości muzycznych. Zagrają Marina Aleksandra, Vi oraz Senthia. Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Wyzwanie Smaku Pepsi – Zlot Foodtrucków

Wyzwanie Smaku Pepsi - Zlot Foodtrucków!

Gdzie:  TAURON Arena

Bilety:  bezpłatne

Już w ten weekend, w Krakowie, przez dwa dni, pod TAURON Areną czekać na Was będzie Wyzwanie Smaku Pepsi. Poza tym i spotkaniami z ambasadorami marki będziecie mieli okazję skosztować najlepszych potraw z foodtrucków, których zlot będzie towarzyszył wydarzeniu.

Sprawdź inne wydarzenia w Krakowie


Roof Party x An On Bast live

Roof Party x An On Bast live

Gdzie:  Hotel Poleski

Kto:  An On Bast, Lucjan, Blezz

Bilety:  29 – 49 zł

Nie pierwszy raz zapraszamy Was na dach Hotelu Poleski, ale przyznacie, że impreza w takich okolicznościach to super pomysł na weekend w Krakowie! Tym razem zagrają An On Bast, Lucjan oraz Blezz. After tradycyjnie w Prozak 2.0. Bądźcie!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

W ten weekend w Krakowie nie będziecie się nudzić! Sprawdźcie zestawienie wydarzeń, jakie dla Was przygotowaliśmy. Do zobaczenia na mieście! Wydarzenia w piątek, 2 sierpnia w Krakowie XVII Memoriał Wagnera – #Wagner2019 Gdzie:  Tauron Arena Kraków Bilety:  39 – 109 zł To już XVII edycja legendarnego Memoriału Wagnera. Najlepsze męskie zespoły siatkarskie zmierzą się w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także