Widzimy się na mieście – weekend 2 – 4 sierpnia, Wrocław


01 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Wrocław ponownie zachwyca atrakcjami kulturalnymi. W ten weekend nie zabraknie muzycznych wrażeń, pysznego jedzenia i dobrego kina. Zapraszamy!

Wydarzenia w piątek, 2 sierpnia we Wrocławiu

Women’s Voices: kobiety ratują planetę

Women's Voices: kobiety ratują planetę

Gdzie:  Nowe Horyzonty Arsenał

Kto:  Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Edyta Bartosiewicz, Katarzyna Nosowska

Bilety:  129 zł

Women’s Voices powraca! Już w ten weekend zawita we Wrocławiu, gdzie zaprezentują się jedne z najpopularniejszych polskich wokalistek: Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Edyta Bartosiewicz oraz  Katarzyna Nosowska. Jeszcze przed koncertem czekają Was warsztaty, pokaz filmowy oraz debata. Wszystko oczywiście w temacie kobiet.

Sprawdź inne koncerty pop we Wrocławiu!


Moda Polska: Spisek Jednego, PiNE, Asper

Moda Polska Spisek Jednego, PiNE, Asper

Gdzie:  Barbarka

Kto:  Spisek Jednego, PiNE, Asper

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Najlepszy bass house, najświeższy rap, najtłustszy trap i klasyczne czwórkowe brzmienia z ostatnich lat to wszystko, czego możecie się spodziewać podczas imprezy pod szyldem Moda Polska. Za sterami nie kto inny jak Spisek Jednego. Przyjdźcie w piątek na Barbarkę!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika we Wrocławiu!


Wydarzenia w sobotę, 3 sierpnia we Wrocławiu

Męskie Granie 2019 | Wrocław

Męskie Granie 2019 Wrocław

Gdzie:  Tor Wyścigów Konnych – Partynice

Kto:  Pablopavo i Ludziki, Bitamina, król, Paulina Przybysz, NOSOWSKA, Krzysztof Zalewski, Diuna, Panieneczki, Clock Machine, Rebeka, Organek, Igor Walaszek

Bilety:  SOLD OUT

Męskie Granie nie zwalnia i w tym tygodniu zagra we Wrocławiu! Na scenie Pablopavo i Ludziki, Bitamina, król, Paulina Przybysz, NOSOWSKA, Krzysztof Zalewski, Diuna, Panieneczki, Clock Machine, Rebeka oraz niepowtarzalna Orkiestra Męskiego Grania. Najlepsze muzyczne emocje tylko w tę sobotę na Torze Wyścigów Konnych – Partynice!

Sprawdź inne festiwale we Wrocławiu!


OSTR na HotSpot we Wrocławiu!

OSTR na HotSpot we Wrocławiu!

Gdzie:  HotSpot

Kto:  O.S.T.R. & DJ Haem

Bilety:  45 zł

O.S.T.R. króluje w polskim rapie. W ten weekend we Wrocławiu przejmie władzę nad plażą HotSpot! Zapraszamy wszystkich wielbicieli starej szkoły i klasycznego hip-hopu!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 4 sierpnia we Wrocławiu

Kino letnie na Tęczowej ☆ Nocny Targ Tęczowa

Kino letnie na Tęczowej Nocny Targ Tęczowa

Gdzie:  Nocny Targ Tęczowa

Bilety:  bezpłatne

Na zakończenie weekendu we Wrocławiu – chillout na Nocnym Targu Tęczowa. Czeka na Was pyszne jedzenie, świetne alkohole i dobry film. Sugar Man, czyli hit kinowy opowiadający o nieudanej karierze dobrze zapowiadającego się muzyka do obejrzenia już w tę niedzielę!

Sprawdź inne akcje miejskie we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Wrocław ponownie zachwyca atrakcjami kulturalnymi. W ten weekend nie zabraknie muzycznych wrażeń, pysznego jedzenia i dobrego kina. Zapraszamy! Wydarzenia w piątek, 2 sierpnia we Wrocławiu Women’s Voices: kobiety ratują planetę Gdzie:  Nowe Horyzonty Arsenał Kto:  Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Edyta Bartosiewicz, Katarzyna Nosowska Bilety:  129 zł Women’s Voices powraca! Już w ten weekend zawita […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także