Widzimy się na mieście – weekend 15 – 18 sierpnia, Kraków


15 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Nadchodzi długi weekend w Krakowie, więc bawimy się już od czwartku. Czeka Was dużo imprez, elektroniki i oczywiście Kraków Live Festival – jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Zapraszamy!

Wydarzenia w czwartek, 15 sierpnia w Krakowie

Drugie Elektrowstrząsy

Drugie Elektrowstrząsy

Gdzie:  Szpitalna 1

Kto:  Baby Johnson, Meke

Bilety:  bezpłatne

Elektrowstrząsy do najmocniejsza dawka muzyki klubowej. W ten weekend na Szpitalnej 1 zadbają o to Baby Johnson oraz Meke. Uważajcie, bo możecie nie wyjść z tego cało!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Roof Party x Foxall x nowe miejsce

Roof Party x Foxall x nowe miejsce!

Gdzie:  Hala Stulecia KS Cracovia

Kto:  Foxall, Keczup

Bilety:  20 – 50 zł

Tradycyjnie już na weekend w Krakowie polecamy Roof Party, ale tym razem wyjątkowo w nowej miejscówce. A właściwie „na”, ponieważ już w czwartek będziemy tańczyć na dachu Hali Stulecia KS Cracovia. Za deckami Foxall oraz Keczup. Nie przegapcie tej imprezy!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Krakowie!


Wydarzenia w piątek, 16 sierpnia w Krakowie

Kraków Live Festival

kraków live festival 2019 timetable, line-up

Gdzie:  Muzeum Lotnictwa Polskiego

Kto:  Calvin Harris, DJ Snake, Krzysztof Zalewski, Król, Kacperczyk, Marcelina, Macklemore, Masego, Natalia Nykiel, PRO8L3M, Post Malone, Rosalie., Ski Mask The Slump God, TUZZA, Years & Years

Bilety:  269 – 470 zł

Tego wydarzenia chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Już w ten weekend w Krakowie rusza kolejna edycja Kraków Live Festiwal, a tam największe gwiazdy! Wśród nich: Calvin Harris, DJ Snake, Macklemore, Post Malone, Years & Years i wielu innych! Musicie tu być!

Sprawdź inne festiwale w Krakowie!


Kraków Live Festival 2019 Official Afterparty

Kraków Live Festival 2019 Official Afterparty Day 2

Gdzie:  Prozak 2.0

Kto:  Zeppy Zep, Rapperoni, VIT., Discox, Oscar Thous

Bilety:  10 – 20 zł, zapłać przed wejściem

Jeśli po koncertach na Kraków Live Festival wciąż będzie Wam mało muzycznych doznań to wpadajcie do Prozak 2.0! Tam, odbędą się dedykowane imprezie, oficjalne afterparty. Tańczymy do białego rana w piątek i sobotę!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Krakowie!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Nadchodzi długi weekend w Krakowie, więc bawimy się już od czwartku. Czeka Was dużo imprez, elektroniki i oczywiście Kraków Live Festival – jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Zapraszamy! Wydarzenia w czwartek, 15 sierpnia w Krakowie Drugie Elektrowstrząsy Gdzie:  Szpitalna 1 Kto:  Baby Johnson, Meke Bilety:  bezpłatne Elektrowstrząsy do najmocniejsza dawka muzyki klubowej. W ten […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także