Widzimy się na mieście – weekend 15 – 18 sierpnia, Poznań


15 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Przed nami długi weekend, więc wyjątkowo nasze zestawienie zaczynamy również od czwartku. Sprawdźcie, jakie imprezy czekają na Was w Poznaniu!

Wydarzenia w czwartek, 15 sierpnia w Poznaniu

The Dumplings – R A J na Nocnym Targu Towarzyskim

the dumplings w poznaniu

Gdzie:  Nocny Targ Towarzyski

Kto:  The Dumplings

Bilety:  59 zł, kup na Biletomat.pl

Już w ten weekend The Dumplings pokażą Wam jak wygląda ich Raj na Nocnym Targu Towarzyskim. Po koncercie nie uciekajcie jednak szybko, gdyż za deckami pozostanie Kuba Karaś, który rozkręci najbardziej taneczne afterparty tej nocy!

Sprawdź inne koncerty z kategorii elektronika w Poznaniu!


Feed Your Head Festival

Feed Your Head Festival

Gdzie:  Palmiarnia Poznańska

Kto: Sonora Sound Tube, Mist – Pruchniewicz/Siwierski, Martyna Gibes, Konrad Bebiołka, Sound Harmony, TheEnd, Kasia Tontor, Alpha., Francis Tuan, zimnv

Bilety:  bezpłatne

Może i jubileuszowy Woodstock 50 się nie odbędzie, ale w ten weekend w Poznaniu urządzimy sobie własny Woodstock. Już w czwartek w Palmiarni Poznańskiej rusza Feed Your Head Festival. To wielopłaszczyznowe wydarzenie, którego ideą jest wskazanie naturalnych dróg do równowagi, życia w zgodzie ze sobą i naturą oraz rozwoju świadomości. W programie warsztaty, prelekcje, sztuka i koncerty. Bądźcie!

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


Nohono // Pery Pery Bejbe – P E R Y G R ÓD

Nohono Pery Pery Bejbe - P E R Y G R ÓD

Gdzie:  Perygród

Kto:  NOHONO

Bilety:  bezpłatne

Ta elektroniczna, poznańska grupa zabierze Was w świat międzywymiarowych, kosmicznych dźwięków. Dajcie się porwać i odwiedźcie w czwartek Perygród. Gra oczywiście NOHONO!

Sprawdź inne koncerty z kategorii alternatywa w Poznaniu!


Wydarzenia w sobotę, 17 sierpnia w Poznaniu

ABORDAŻ! pres. MunoNoc

ABORDAŻ! pres. MunoNoc

Gdzie:  Bałtyk

Kto:  Conradq&Juniore, Hubert Grupa, Kemot

Bilety:  20 – 25 zł, kup na Biletomat.pl

Ahoj! Już w ten weekend w Poznaniu ekipa Muno.pl przejmuje stery Bałtyku i zaprasza na parkiet! Zagrają Conradq&Juniore, Hubert Grupa oraz Kemot. Musicie tam być!

Sprawdź inne imprezy z kategorii clubbing w Poznaniu!


Wege Festiwal // Wege Piknik

Wege Festiwal Wege Piknik

Gdzie:  Wake Park Malta

Bilety:  bezpłatne

Kolejny festiwal w ten weekend w Poznaniu to Wege Festival! W Wake Parku na Malcie będą na Was czekać rozmaite dania, a wśród nich: roślinna kuchnia wietnamska, meksykańska, koreańska, indyjska, burgery, hot dogi, frytki z batatów, pyszne wegetariańskie desery oraz lody! Zapraszamy na ten wyjątkowy piknik na świeżym powietrzu!

Sprawdź inne festiwale w Poznaniu


Wydarzenia w niedzielę, 11 sierpnia w Poznaniu

The Very Polish Cut Outs na plaży

The Very Polish Cut Outs na plaży

Gdzie:  Plaża Miejska, Wilda

Kto:  The Very Polish Cut Outs & Przyjaciele

Bilety:  bezpłatne

Weekend w Poznaniu zakończymy z przytupem, bo w towarzystwie jednego z najbardziej rozchwytywanych polskich kolektywów DJskich – The Very Polish Cut Outs. To będzie leniwa impreza – idealna na niedzielny relaks.

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Poznaniu!


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

Przed nami długi weekend, więc wyjątkowo nasze zestawienie zaczynamy również od czwartku. Sprawdźcie, jakie imprezy czekają na Was w Poznaniu! Wydarzenia w czwartek, 15 sierpnia w Poznaniu The Dumplings – R A J na Nocnym Targu Towarzyskim Gdzie:  Nocny Targ Towarzyski Kto:  The Dumplings Bilety:  59 zł, kup na Biletomat.pl Już w ten weekend The Dumplings pokażą […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także