Widzimy się na mieście – weekend 15 – 18 sierpnia, Trójmiasto


15 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

To będzie wyjątkowo intensywny weekend w Trójmieście. Zachęcamy, abyście przekonali się o tym na własnej skórze! Zobaczcie, co się szykuje!

Wydarzenia w piątek, 16 sierpnia w Trójmieście

Soundrive Festival 2019

Soundrive Festival 2019

Gdzie:  Ulica Elektryków, Gdańsk

Kto:  Bass Astral x Igo, Kero Kero Bonito, Free Games For May, P.Unity, Puma Blue, Dengue Dengue Dengue, Kwiat Jabłoni, ROSK, EarthGang, Ziela, Dorian Electra, TOMM¥ €A$H, Let’s Eat Grandma, 혁오 HYUKOH, Adi Nowak, Conner Youngblood, Whispering Sons, DJ Seinfeld, Joulie Fox, PYŁ, Crack Cloud, Mùlk

Bilety:  99 zł

W ten weekend nigdzie nie znajdziecie lepszej, wielogatunkowej selekcji muzycznej niż w Gdańsku. Wszystko to za sprawą Soundrive Festival 2019! Na Ulicy Elektryków przez dwa dni będzie trwało prawdziwe święto muzyki. Koniecznie bądźcie!

Sprawdź inne festiwale w Gdańsku


Bedoes – Sopot – Kwiat Polskiej Młodzieży

Bedoes - Sopot - Kwiat Polskiej Młodzieży

Gdzie:  Tarasy Przy Parku Wodnym, Sopot

Kto:  Bedoes

Bilety:  79 zł

Premierowy koncert Bedoesa w Sopocie już w ten weekend! Raper zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu Kwiat Polskiej Młodzieży, choć z pewnością nie zabraknie również jego starszych hitów. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty hip hop w Sopocie


Under the STARS | Reni Jusis DJ set

Under the STARS Reni Jusis DJ set

Gdzie:  Klub SASSY, Gdańsk

Kto:  Reni Jusis

Bilety:  30 zł, zapłać przed wejściem

Reni Jusis w nowej roli? Już w ten weekend w Trójmieście wokalistka stanie za deckami, aby zaprezentować Wam swoją autorską selekcję dźwięków. Spodziewajcie się sporej dawki muzyki tanecznej z okolic house, electro-pop i brzmień klubowych!

Sprawdź inne imprezy z kategorii elektronika w Gdańsku!


Kacper Ruciński – Testy Nowego Materiału / Sopot

Kacper Ruciński - Testy Nowego Materiału! Sopot

Gdzie:  kawiarnia Młody Byron, Sopot

Kto:  Kacper Ruciński

Bilety:  30 zł

W ten weekend w Trójmieście nie zabraknie również stand-upu na najwyższym poziomie. Chociaż to się jeszcze okaże, bo Kacper Ruciński wystąpi z premierowym materiałem i będzie go testował właśnie na Was! Przyjdźcie przekonać się, jak bardzo zabawne są jego nowe żarty!

Sprawdź inne wydarzenia z kategorii stand up w Trójmieście


Wydarzenia w sobotę, 17 sierpnia w Trójmieście

Agregatik 2k19

agregatik 2k19

Gdzie:  Popowo

Kto:  Introversion, Larix, Sidartha Siliceo & Ania Ginger Sosińska, Tom Palash, maryo, DEEP DEPOT, KAJKO, Juerga, WHT MOTH, Szmer, Thomas Palec, Lukas Hert, ADM, Sassafras, Avi Ryzeman, Kill Blinton, Spete, Impakt, Hovhannes Asatour, Matt Boguckii, zaVVatjacy, Topek, 30Ton, Azam, a:wide b2b Tomashevsky

Bilety:  79 zł, kup na Biletomat.pl

To festiwal dla naprawdę wytrwałych. W Puszczy Noteckiej, na skraju lasu, już w ten weekend odbędzie się wielowymiarowy rave. Natura, ludzie, muzyka i sztuka – tak w skrócie można opisać Agregatik. Zaintrygowani? Koniecznie pojawcie się w ten weekend w Popowie!

Sprawdź inne festiwale w Trójmieście


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tango: https://www.tangoapp.pl/

To będzie wyjątkowo intensywny weekend w Trójmieście. Zachęcamy, abyście przekonali się o tym na własnej skórze! Zobaczcie, co się szykuje! Wydarzenia w piątek, 16 sierpnia w Trójmieście Soundrive Festival 2019 Gdzie:  Ulica Elektryków, Gdańsk Kto:  Bass Astral x Igo, Kero Kero Bonito, Free Games For May, P.Unity, Puma Blue, Dengue Dengue Dengue, Kwiat Jabłoni, ROSK, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także