fot. Ola Otko

WaluśKraksaKryzys wybrał Romantyczny Styl Życia (czyli w trasie)


31 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

WaluśKraksaKryzys, jak na prawdziwego romantyka przystało, swoją wizytę zapowiada odpowiednio wcześniej. Koncerty ruszają już w październiku.

WaluśKraksaKryzys – romantyk i dżentelmen

Artysta ewidentnie nie może wyjść z trybu koncertowego. Od maja w pełnym biegu zaliczania po kolei letnich festiwali, nie może liczyć na spokój również jesienią. Zacznie ją (nie tę kalendarzową, ale umowną na pewno) od wrześniowego (ofc) koncertu na Great September, po czym ruszy grać solowo. To znaczy po swojemu.

Już na tych swoich-swoich koncertach WaluśKraksaKryzys będzie promował Romantyczny Styl Życia. Zagra piosenki o miłości w różnych jej stadiach – w tych, w których serce omal nie wyskakuje z klatki piersiowej i tych, kiedy już powoli pleśnieje. Osiem koncertów przyniesie osiem zupełnie różnych miłosnych scenariuszy – bo nie wierzę, że ktoś taki jak Waluś będzie trzymał się tam przewidywanego skryptu.

Przeczytaj: WaluśKraksaKryzys – grande finale bez połamanych gitar

WaluśKraksaKryzys trasa koncerty bilety
foto: Ola Otko | grafika: Julia Siuda

Uważaj, bo Waluś złamie ci serce

Nie tylko te słodkie pieśni, repertuar będzie bogaty. W przystępny sposób artysta zaprosił wszystkich do uczestniczenia w jesiennych koncertach. Dzięki niemu każdy mógł się poczuć wyjątkowy.

to jest moment, w którym zapraszam Cb na trasę promującą romantyczny styl życia ❤️
tej jesieni zagram dla Cb moje największe miłosne szlagiery ❤️
nie może Cb zabraknąć ❤️
plz zastanów się czym jest dla Cb romantyczny styl życia i powiedz mi to na ucho ❤️
w kolejnych dniach sukcesywnie ruszają wydarzenia, a w nich kluby, minuty, godziny i hiperłącza do biletów ❤️
bądźmy w kontakcie ❤️
w.
ps. po internecie krąży info o moim gościnnym występie z 50 centem na Tauron Arenie i o supporcie przed The Cure też na Tauron Arenie.
ja te informacje potwierdzam.
potwierdzam, że są nieprawdziwe

– napisał WaluśKraksaKryzys.

Widzimy się pod sceną!

WaluśKraksaKryzys – UŚMIECH CHELSEA (Official Video)

WaluśKraksaKryzys, jak na prawdziwego romantyka przystało, swoją wizytę zapowiada odpowiednio wcześniej. Koncerty ruszają już w październiku. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →