Jon Kopaloff/Getty Images for Teen Vogue

W drodze są nowości od Olivii Rodrigo – muzyczne i nie tylko

Obserwuj nas na instagramie:

Olivia Rodrigo zapowiedziała, że w nadchodzącym filmie biograficznym o niej samej, będziemy mieli okazję usłyszeć jej niewydaną dotąd muzykę. Sprawdź.

Olivia Rodrigo z filmem biograficznym, nową muzyką i trasą koncertową

Film o Olivii Rodrigo zadebiutuje na platformie Disney+ już 25 marca i będzie zawierał nagrania wykonań live jej tracków z debiutanckiego albumu Sour, wywiady o piosenkach i montaże zza kulis ich powstawania. W najnowszym wywiadzie z magazynem Rolling Stone Olivia Rodrigo ujawniła, że dotąd niewydana piosenka będzie soundtrackiem napisów końcowych filmu. Dodała, że pracuje obecnie nad follow-upem do jej platynowej debiutanckiej płyty. Poruszyła również temat nadchodzącej trasy koncertowej. Będzie ona pierwszą trasą promującą album Sour – piosenkarka nie miała jeszcze okazji zagrać na żywo z powodu pandemii.

To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Nigdy nie miałam jeszcze takiej szansy, a więc zapowiada się naprawdę super. Mój album ukazał się w samym środku pandemii, a co za tym idzie, miałam naprawdę bardzo niewiele okazji, by zagrać na żywo. Ekscytuje mnie fakt, że zobaczę swoich fanów w rzeczywistości. Jest w tym coś wyjątkowego, coś, czego nie uchwyci ani technologia, ani social media.

W dalszej części wywiadu Olivia Rodrigo powiedziała, że inspiruje się trasą koncertową albumu Melodrama Lorde z 2017 i 2018.

Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo/ fot. Universal Music Polska

Przeczytaj także: Lady Gaga powraca z letnią trasą koncertową! „Chromatica” w końcu wybrzmi na żywo

Olivia Rodrigo zapowiedziała, że w nadchodzącym filmie biograficznym o niej samej, będziemy mieli okazję usłyszeć jej niewydaną dotąd muzykę. Sprawdź. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Olivia Rodrigo z filmem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →