McDonald's

Ukraiński Burger trafił do nowej oferty McDonald’s


27 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Ukraiński Burger to nowość w menu polskiego McDonald’s. Można go zakupić w ramach limitowanej oferty, która dziś zadebiutowała w restauracjach.

Ukraiński Burger w sezonowej ofercie McDonald’s

Dziś do McDonald’s zagościło nowe sezonowe menu, czyli coś, na co amatorzy Złotych Łuków czekali z niecierpliwością. W okresie jesienno-zimowym co roku panuje nieprzerwana moda na Drwala, lecz tym razem kwietniowa oferta jest nieco bardziej zaskakująca niż oklepane, powtarzające się regularnie kanapki.

W nowym menu restauracji zagościło kilka nowych deserów oraz wytrawnych produktów, między innymi McWrap TzaTziki (także w wersji wege), McMuffin Twarożek i Ogórek oraz wyżej wspomniany Ukraiński Burger. Dostępność tego ostatniego nie została określona w ramach oferty czasowej – według prognoz będzie można go zakupić przez około cztery tygodnie lub do momentu wyczerpania zapasów.

Jako McDonald’s jesteśmy marką otwartą na ludzi. Inicjatywa związana z wprowadzeniem Ukraińskiego Burgera jest odpowiedzią na sytuację w Ukrainie. Chcemy pokazać naszą solidarność oraz gościnność z obywatelami tego kraju. Ukraiński Burger to lokalny produkt McDonalds Ukraina, który pojawia się od kilku lat jako oferta czasowa.

– w komunikacie prasowym poinformował McDonald’s Polska

Przeczytaj: Mata komentuje współpracę z McDonald’s singlem MC

Ukraiński Burger w ofercie mcdonald's
Ukraiński Burger/ fot. McDonald’s

Ukraiński Burger – z czym to się je?

Nowa kanapka w ofercie McDonald’s składa się z ciemnej bułki, panierowanego kurczaka, bekonu, topionego sera cheddar, pomidora, sałaty oraz sosów czosnkowego i miodowo-musztardowego. Restauracja zapowiedziała, że z każdego sprzedanego burgera przekaże trzy złote na rzecz organizacji wspierającej ofiary wojnie w Ukrainie.

Przypominamy również, że sieć fastfoodu w połowie marca dołączyła do innych marek bojkotujących rosyjski rynek i zamknęła swoje restauracje w Rosji.

Nasze wartości oznaczają, że nie możemy ignorować niepotrzebnego ludzkiego cierpienia w Ukrainie.

napisał w liście do pracowników Chris Kempczinski, prezes i dyrektor generalny McDonald’s

Ukraiński Burger ma być kolejnym solidarnościowym gestem wobec osób dotkniętych wojną. Jak oceniacie działania McDonald’s?

Ukraiński Burger to nowość w menu polskiego McDonald’s. Można go zakupić w ramach limitowanej oferty, która dziś zadebiutowała w restauracjach. Ukraiński Burger w sezonowej ofercie McDonald’s Dziś do McDonald’s zagościło nowe sezonowe menu, czyli coś, na co amatorzy Złotych Łuków czekali z niecierpliwością. W okresie jesienno-zimowym co roku panuje nieprzerwana moda na Drwala, lecz tym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →