fot. Please, Stand up

Trasa Stand-up Festival 2022 zbliża się wielkimi krokami


14 maja 2022

Podziel się newsem:

Fani stand-upu powinni zwrócić uwagę na te wydarzenia. Już niedługo we Wrocławiu wystartuje trasa Stand-up Festival! Kogo ujrzymy na scenie i jakie jeszcze miasta znalazły się w rozkładzie jazdy?

Stand-up rośnie w siłę

Stand-up w Polsce znajduje dla siebie coraz więcej miejsca, a także coraz więcej odbiorców. Niech świadczą o tym chociażby wyświetlenia na YouTubie, które opiewają na miliony. A warto zaznaczyć, że nie są to trzyminutowe piosenki, tylko pełnoprawne występy z całym materiałem. Dowodów na popularność tej formy rozrywki nie trzeba szukać tylko i wyłącznie na YouTubie – wystarczy przejrzeć sobie rozpiski wydarzeń kulturalnych w danym mieście czy nawet przescrollować Facebooka, a prędzej czy później natknie się na stand-up.

Dodajmy do tego ogólnopolskie trasy, w które komicy wyjeżdżają nawet kilka razy w roku. Jakby tego było mało, odbywają się także stand-upowe festiwale, gdzie podczas jednego wydarzenia widzowie mają okazję zobaczyć śmietankę polskich komików występujących jeden po drugim. W tym przypadku również nie trzeba szukać daleko, bo wielkimi krokami zbliża się do nas trasa Stand-up Festival 2022, która rozpocznie się we Wrocławiu!

Trasa Stand-up Festival 2022 – kto, kiedy, gdzie?

Warto zaznaczyć sobie w kalendarzach dzień 28 maja, bo właśnie wtedy we Wrocławiu wystartuje Stand-up Festival 2022. Na całej trasie wystąpi crème de la crème polskiego stand-upu: Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Tomek Kołecki, Czarek Sikora, Darek Gadowski oraz Łukasz Lodek Lotkowski, który będzie jednocześnie gospodarzem całej trasy Stand-up Festival 2022. Oprawą muzyczną oraz graficzną zajmie się DJ Falcon1. Zapinajcie pasy, bo szykują się fantastyczne wydarzenia z rozrywką na najwyższym poziomie! Rozkład jazdy całej trasy prezentuje się następująco:

Fani stand-upu powinni zwrócić uwagę na te wydarzenia. Już niedługo we Wrocławiu wystartuje trasa Stand-up Festival! Kogo ujrzymy na scenie i jakie jeszcze miasta znalazły się w rozkładzie jazdy? Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny […]

Kup bilety na trasę Stand-up Festival 2022!

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →