fot. Jacek Waszkiewicz / FB Darek Gadowski

Darek Gadowski i jego podbój scen z programem „Czysta Przyjemność”


24 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Darek Gadowski i jego STAND-UPOWY występ z programem Czysta Przyjemność to coś, czego nie można przegapić! Łapcie więc bilety na wydarzenia w Waszych miastach.

Pozytywność w każdym znaczeniu tego słowa

Hype-art group z przyjemnością zaprasza na organizowany STAND-UP w wielu miastach Polski. Zostanie on uświetniony nazwiskiem Darka Gadowskiego, który określany jest filarem owej formy rozrywki!

Przeczytaj także: Koncerty i stand-up — Integralia w Poznaniu nadchodzą!

Darek Gadowski
fot. pikPoznań

Sam Darek określany jest jako czysta, koszalińska energia. Jego spotkania z publicznością to konfrontacja z szarą rzeczywistością, która nie spełnia naszych oczekiwań. Stand-up napędzany inwencją, trafnymi spostrzeżeniami wobec sytuacji frustrujących, wzbudza zasłużone reakcje i względy nie tylko u sympatyków tej formy rozrywki. Każdy z występów stand-upera jest dawką pozytywnej energii, która określana jest mianem wizyty dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Jego najnowszy repertuar z programem Czysta Przyjemność, będzie prawdziwym przepisem na znalezienie wewnętrznego szczęścia w otaczającym nas świecie.

Darek Gadowski w przyjemnym programie Na Relaksie – Stand-Up (2018), zobacz występ!

Support przed głównym występem zostanie ogłoszony już wkrótce!

Darek Gadowski w programie Czysta Przyjemność – złap bilety w swoim mieście!

Jeśli brakuje Ci niezbędnej do życia dawki endorfiny, to to wydarzenie jest idealne dla Ciebie! Bilety na spektakl możesz złapać na stronie Biletomat.pl

Darek Gadowski i jego STAND-UPOWY występ z programem Czysta Przyjemność to coś, czego nie można przegapić! Łapcie więc bilety na wydarzenia w Waszych miastach. Pozytywność w każdym znaczeniu tego słowa Hype-art group z przyjemnością zaprasza na organizowany STAND-UP w wielu miastach Polski. Zostanie on uświetniony nazwiskiem Darka Gadowskiego, który określany jest filarem owej formy rozrywki! […]

STAND-UP | Darek Gadowski w programie 'Czysta przyjemność’ |

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →