Rusza letnia trasa koncertowa Coke Sssummer Music Tour! Zobacz kto, gdzie i kiedy wystąpi

Podziel się newsem:

Coca-Cola rusza z kolejną muzyczną inicjatywą. Podczas nowej letniej trasy koncertowej wystąpią najpopularniejsi artyści polskiej sceny.

Producenci napoju Cola-Cola bardzo często zaglądają w branżę muzyczną i wchodzą we współpracę z największymi artystami. Wykazują się ciekawymi inicjatywami i tworzą niecodzienne wydarzenia. Nie inaczej będzie tym razem!

Coke Sssummer Music Tour

Coca-Cola – trasa koncertowa

Już za chwilę rusza nowy projekt Coca-Coli. Będzie to letnia trasa koncertowa Coke Sssummer Music Tour, która pojawi się w aż czterech miastach Polski. Na specjalnej scenie, zbudowanej na wyjątkowym, czerwonym boombox trucku, wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Oprócz koncertów, wydarzeniom będą towarzyszyć także inne atrakcje. Na miejscu znajdziecie strefy fotograficzne i gastronomiczne. Dodatkowo, niespodzianką będą spotkania meet & greet. Podczas nich będziecie mieli okazję spotkać się ze swoimi muzycznymi idolami!

Coke Sssummer Music Tour – Line-up

Coke Sssummer Music Tour – Rzeszów

Kiedy:  12 lipca

Gdzie:  Millenium Hall

Kto zagra:  Otsochodzi, Natalia Szroeder, Holak

Coke Sssummer Music Tour - Rzeszów

Coke Sssummer Music Tour – Gdańsk

Kiedy:  10 sierpnia

Gdzie:  ul. Elektryków

Kto zagra:  Smolasty, Holak

Coke Sssummer Music Tour - Gdańsk

Coke Sssummer Music Tour – Toruń

Kiedy:  16 sierpnia

Gdzie:  CKK Jordanki

Kto zagra:  Sarsa, Otsochodzi, Smolasty

Coke Sssummer Music Tour - Toruń

Jak wejść na koncerty Coke Sssummer Music Tour?

Koncerty z trasy Coke Sssummer Music Tour są bezpłatne. Musicie mieć jedynie specjalną opaskę, która upoważni Was do wstępu na teren imprezy. Jak ją zdobyć? To proste! Wystarczy kupić 0,5l butelkę z promocyjnej edycji Coca-Coli. Na jej etykiecie znajdziecie opaskę. Zdejmijcie ją z butelki i ruszajcie na koncerty!

Coca-Cola na Fest Festival

Koncerty w Rzeszowie, Gdańsku i Toruniu to nie wszystko, co oferuje Coke Sssummer Music Tour. Dodatkowe, wyjątkowe koncerty tej trasy odbędą się również podczas Fest Festivalu w Chorzowie! Na specjalnej scenie Coke Stage, 23 i 24 sierpnia zagrają wszyscy ambasadorzy Coca-Coli: Otsochodzi, Smolasty, Sarsa, Holak, Natalia Szroeder i Rau. Zapraszamy!

Coke Stage na Fest Festival

Coca-Cola rusza z kolejną muzyczną inicjatywą. Podczas nowej letniej trasy koncertowej wystąpią najpopularniejsi artyści polskiej sceny. Producenci napoju Cola-Cola bardzo często zaglądają w branżę muzyczną i wchodzą we współpracę z największymi artystami. Wykazują się ciekawymi inicjatywami i tworzą niecodzienne wydarzenia. Nie inaczej będzie tym razem! Coca-Cola – trasa koncertowa Już za chwilę rusza nowy projekt […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także