Ci goście naprawdę wracają. Nowy zwiastun “Trainspotting 2”

Obserwuj nas na instagramie:

W internecie pojawiła kolejna zapowiedź Trainspotting 2, kontynuacji filmu Danny’ego Boyle’a na podstawie książki Irvine’a Welsha.

Paręnaście godzin temu na Twitterze zamieszczono krótkie wideo, które udowadnia wszystkim niedowiarkom, że w Trainspotting 2 zobaczymy oryginalną obsadę z Ewanem McGregorem na czele.

W tym nie za długim trailerze widzimy czterech bohaterów dobrze znanych z pierwszej części, jest też pociąg, ba!, pojawia się nawet Lust for Life Iggy’ego Popa! Zobaczcie sami:

Po tym teaserze aż się chce, aby 27 stycznia 2017 roku nadszedł jak najszybciej – to właśnie wtedy druga część Trainspotting ma mieć swoją premierę.

Gwiezdne Wojny: Han Solo będzie miał własną trylogię?

Dziesięć nieudanych sequeli i remake’ów
 

W internecie pojawiła kolejna zapowiedź Trainspotting 2, kontynuacji filmu Danny’ego Boyle’a na podstawie książki Irvine’a Welsha. Paręnaście godzin temu na Twitterze zamieszczono krótkie wideo, które udowadnia wszystkim niedowiarkom, że w Trainspotting 2 zobaczymy oryginalną obsadę z Ewanem McGregorem na czele. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →