Gwiezdne Wojny: Han Solo będzie miał własną trylogię?

Obserwuj nas na instagramie:

Plotki głoszą, że studio Disneya pracuje nad trzema spin-offami Gwiezdnych Wojen poświęconymi Hanowi Solo.

Pierwsza część nowej serii o słynnym przemytniku i jego wiernym kompanie, Chewbacce, ma trafić na ekrany kin w 2018 roku. Następcą Harrisona Forda w roli Hana Solo będzie Alden Ehrenrech, znany m.in. z filmu Ave, Cezar! braci Coen oraz Tetro Francisa Forda Coppoli, w którym zagrał główną rolę. Podobno aktor podpisał już kontrakt na udział w całej serii.

giphy (9)

Scenariusz Hana Solo wciąż jest dopracowywany i niewiele wiemy jeszcze na temat fabuły. Mówi się, że historia Hana Solo będzie okazją do opowiedzenia o zupełnie nowych planetach i rasach, a akcja wcale nie będzie koncentrować się na walkach Imperium i rebeliantów. Film wyreżyserują Phil Lord i Christopher Miller, duet odpowiedzialny za takie hollywoodzkie hity jak 21 Jump Street i The Lego Movie.

Jeszcze w tym roku, w grudniu, do kin trafi Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie – inny spin-off Star Wars. Film opowiadać będzie o bojownikach Sojuszu Rebeliantów, którzy ruszają na śmiałą misję polegającą na kradzieży planów Gwiazdy Śmierci. Rok później premierę będzie miała ósma część Gwiezdnych Wojen.

Nowy zwiastun „Fantastycznych zwierząt” jest epicki

 

Plotki głoszą, że studio Disneya pracuje nad trzema spin-offami Gwiezdnych Wojen poświęconymi Hanowi Solo. Pierwsza część nowej serii o słynnym przemytniku i jego wiernym kompanie, Chewbacce, ma trafić na ekrany kin w 2018 roku. Następcą Harrisona Forda w roli Hana Solo będzie Alden Ehrenrech, znany m.in. z filmu Ave, Cezar! braci Coen oraz Tetro Francisa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →