Nowy zwiastun “Fantastycznych zwierząt” jest epicki

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy zwiastun spin-offu Harry’ego Pottera – filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – zaprezentowano w sobotę podczas Comic-Con w San Diego. Wreszcie są w nim magiczne stworzenia!

We wcześniejszych dwóch zwiastunach filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć po magicznych bestiach niemal nie było śladu. W nowym trailerze zagrożenie atakiem dziwnych, ale pięknych stworów na Nowy Jork w latach 20. XX wieku wydaje się już całkiem realne. I ekscytujące! Magiczna horda rozwala budynki, robi wyrwy w bruku, wywraca samochody (sam ten widok może doprowadzić serca miłośników zabytkowych aut do palpitacji) i nie zwraca jakiejkolwiek uwagi na policyjną amunicję.

Akcja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander, autor książki, z której uczyli się później uczniowie Hogwartu, wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku miał przejść niezauważony, ale sytuacja komplikuje się, gdy kilka stworów ucieka z walizki czarodzieja.

Największym zagrożeniem zdaniem bohatera nie są jednak wcale niszczące Nowy Jork niesamowite zwierzęta… “Są na obcym terenie, otoczone przez najbardziej okrutne stworzenia na Ziemi – ludzi” – mówi w nowym zwiastunie główny bohater filmu, grany przez Eddiego Redmayne’a.

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć trafi do kin 18 listopada 2016 roku.

 

Sprawdź także: Daniel Radcliffe neonazistą. Voldemort byłby dumny!

 

Nowy zwiastun spin-offu Harry’ego Pottera – filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – zaprezentowano w sobotę podczas Comic-Con w San Diego. Wreszcie są w nim magiczne stworzenia! We wcześniejszych dwóch zwiastunach filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć po magicznych bestiach niemal nie było śladu. W nowym trailerze zagrożenie atakiem dziwnych, ale pięknych stworów […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →