TOP 5 letnich miejscówek w Gdańsku! Tu jest wakacyjnie i lokalnie.


13 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Lokalsi uciekają ze Starego Miasta, szczególnie w okres wakacyjny, gdy tłumy turystów zajmują każdy kawałek ulicy wraz z jarmarkiem św. Dominika. Podajemy Wam miejsca, w których zamiast tłumu turystów znajdziecie świetny klimat.

Rekordowe temperatury ciepła. Noce są gorące jak nigdy. Gdzieś trzeba spędzać te wakacje! Co można robić w Trójmieście oprócz plażowania? Otóż możecie zwiedzać stoczniowe zakamarki Nowego Miasta, w których grają elektronikę, polewają dobre napoje, gotują smacznie, pokazują sztukę. Celowo nie podaliśmy Sopotu, ani Gdyni… faktem jest, że ludzie zjeżdżają się latem do Gdańska. Łapcie naszą top listę i wpadajcie!

1. 100cznia, czyli Miasto w Mieście. Jest czynne od wtorku do niedzieli. Można przyjść tam, np. w środę o 13 zjeść obiad i totalnie wychillować, a w weekendy poimprezować.

2. Ulica Elektryków to klub na ulicy. Co weekend zbierają się tam dosłownie wszyscy, żeby potańczyć wśród dobrych bookingów i stoczniowych żurawi.

#ulicaelektrykow ⚡️⚡️⚡️

A post shared by Ulica Elektryków ⚡️ (@ulicaelektrykow) on

3. Patio Proto to miejsce schowane między stoczniowymi magazynami. Podczas techno imprez można pograć w plażówkę.

4. Garnizon Kultury jest miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi… i psami. W słoneczne dni wszyscy wylegują się na trawie i po prostu spędzają ze sobą czas.

#GarnizonKultury, #Euro2016, #Garnizon, #trawnik, #StaryManeż

A post shared by Garnizon Kultury (@garnizonkultury) on

5. Lawendowa 8 to pub, który razem z Lamusem i Pułapką rządzą na ulicy. Ukryte miejsce na Starym Mieście przyciąga już nie tylko lokalsów, a imprezowicze zbierają się i przesiadują na krawężnikach.

Wszystko wróciło do normy #Lawendowa8 #sezon #czasSTART #hot #party

A post shared by Alice Kate Rose Nowicka (@alicekaterose) on

Lokalsi uciekają ze Starego Miasta, szczególnie w okres wakacyjny, gdy tłumy turystów zajmują każdy kawałek ulicy wraz z jarmarkiem św. Dominika. Podajemy Wam miejsca, w których zamiast tłumu turystów znajdziecie świetny klimat. Rekordowe temperatury ciepła. Noce są gorące jak nigdy. Gdzieś trzeba spędzać te wakacje! Co można robić w Trójmieście oprócz plażowania? Otóż możecie zwiedzać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →