TOP 5: koncerty w marcu 2020, których nie możesz przegapić

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Marzec obfituje w wyjątkowe wydarzenia, których nie możecie przegapić! Od elektroniki, przez rock, metal, po koncerty piosenek przedwojennych i z towarzystwem chórów. Sprawdźcie, jakie koncerty czekają Was w tym miesiącu!

The Score w Warszawie

The Score 1.3 | Proxima, Warszawa

Kiedy: 1 marca
Gdzie: Proxima, Warszawa
Bilety: 89 zł, kup na Biletomat.pl

Nowojorski duet The Score możecie kojarzyć z takich filmów jak Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa, Power Rangers, czy serialu Riverdale. To ich przeboje uświetniły właśnie te produkcje. Na początku marca duet przyjedzie do Polski, gdzie zaprezentuje materiał z serii świetnie przyjętych EPek oraz debiutanckiego albumu Atlas. Nie przegapcie!


I Prevail w Warszawie

I Prevail: The Trauma Tour Official Event, 4.03.2020, Proxima

Kiedy: 4 marca
Gdzie: Proxima, Warszawa
Bilety: 89 zł, kup na Biletomat.pl

Marzec to dobry miesiąc również dla fanów rocka. Spośród wielu propozycji z pewnością warto zwrócić uwagę na amerykańską grupę I Prevail. Jeśli ktokolwiek snuł kiedyś myśli o tym, jakoby prawdziwy rock miał wymierać, to koncert tego zespołu utwierdzi Was w tym, że muzyka gitarowa żyje i ma się dobrze. Przekonajcie się o tym już 4 marca w warszawskim klubie Proxima!


After The Burial w Poznaniu

Papa Roach i Hollywood Undead - koncert w Polsce

Kiedy: 5 marca
Gdzie: Pod Minogą, Poznań
Bilety: 80 – 85 zł, kup na Biletomat.pl

After The Burial to kolejni przedstawiciele ciężkiego grania, którzy w marcu odwiedzą Polskę. Ich muzyka to propozycja dla naprawdę wytrwałych. Ostre riffy, gardłowy wokal i sążny łomot – tego możecie się spodziewać po koncercie After The Burial w poznańskim klubie Pod Minogą. Nie przegapcie!


Jan Młynarski – Warszawskie Combo Taneczne w Poznaniu

Jan Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne // 2progi // Poznań

Kiedy: 6 marca
Gdzie: 2progi, Poznań
Bilety: 60 zł, kup na Biletomat.pl

Zwalniamy tempo, co by nie było tylko tak gitarowo i mocno. Warszawskie Combo Taneczne to propozycja dla tych, co wolą zdecydowanie spokojniejsze brzmienia. Jan Młynarski wraz z zespołem odczarują i przypomną piosenki przedwojenne. Zabierzcie rodziców, babcie, dziadków, ciocie i wujków, i spędźcie wyjątkowy, muzyczny wieczór w poznańskim klubie 2progi. Już 6 marca!

Chóralnie: Mikromusik, Smolik, Skubas

Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas

Chóralnie w Katowicach

Kiedy: 5 marca
Gdzie: Miasto Ogrodów, Katowice
Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Chóralnie w Gdańsku

Kiedy: 14 marca
Gdzie: Teatr Szekspirowski, Gdańsk
Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Chóralnie w Warszawie

Kiedy: 19 marca
Gdzie: Palladium, Warszawa
Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Chóralnie we Wrocławiu

Kiedy: 21 marca
Gdzie: Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

Chóralnie to nowy projekt Mikromusic, Smolika i Skubasa. Artyści podczas nadchodzących czterech koncertów staną na jednej scenie, na którą zaproszą również lokalne chóry. Zaprezentują utwory ze swoich dotychczasowych dyskografii, jednak przedstawią je w zupełnie nowych, odświeżonych specjalnie na tę okazję aranżacjach. Nie może Was zabraknąć na tych wyjątkowych wydarzeniach!


Idę w Tango

Więcej koncertów na marzec 2020 i nie tylko znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Marzec obfituje w wyjątkowe wydarzenia, których nie możecie przegapić! Od elektroniki, przez rock, metal, po koncerty piosenek przedwojennych i z towarzystwem chórów. Sprawdźcie, jakie koncerty czekają Was w tym miesiącu! The Score w Warszawie Kiedy: 1 marcaGdzie: Proxima, WarszawaBilety: 89 zł, kup na Biletomat.pl Nowojorski duet The Score możecie kojarzyć z takich filmów jak Alvin […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.