TOO MANY ZOOZ powróci na dwa koncerty do Polski


11 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Szalone połączenie jazzu i elektroniki, czyli nowojorski zespół TOO MANY ZOOZ, który już wiosną zagra dwa koncerty w Polsce. Sprawdźcie szczegóły!

TOO MANY ZOOZ, czyli z metra na wielkie sceny

TOO MANY ZOOZ to amerykański zespół elektroniczny tworzony przez Leo Pellegrino, Matta „Doe” Muirheada oraz Davida „King of Sludge” Parksa. Sławę zyskali w niecodzienny sposób, dzięki wideo z występu na jednej z nowojorskich stacji metra, które rozprzestrzeniło się na YouTube’ie w 2014 roku. Dziś to nagranie ma już kilka milionów wyświetleń.

Too Many Zooz – słynny występ w stacji metra

Grupa charakteryzuje się unikatowym brzmieniem, na które składają się wpływy jazzu, funku, struktur EDM, muzyki house i rytmów afro-kubańskich. Tym samym stworzyli swój własny gatunek brasshouse, dzięki czemu pokochały ich tysiące fanów na całym świecie, również w Polsce.

Nowy album TOO MANY ZOOZ – Zombie.P, posłuchaj

We wrześniu tego roku ukazała się kolejna EPka zespołu o tytule Zombie.P. W 2020 roku TOO MANY ZOOZ wyruszą w trasę promującą nowy materiał. Nie zabraknie na niej oczywiście przystanku w Polsce, a nawet dwóch!

TOO MANY ZOOZ w Polsce – bilety

TOO MANY ZOOZ wystąpią 19 maja w warszawskiej Progresji, a dzień później, 20 maja w Krakowie, w klubie Kwadrat. Bilety na oba wydarzenia kupicie na Biletomat.pl. Zapraszamy!

TOO MANY ZOOZ w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

TOO MANY ZOOZ - Warszawa, Kraków

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.