kadr z teledysku „Black Ice"

Prekursorzy brasshouse’u, Too Many Zooz, w końcu przyjadą do Polski


20 lipca 2022

Podziel się newsem:

Po zbyt wielu przesunięciach Too Many Zooz zagrają koncert w Polsce. Nowojorski zespół na początku sierpnia odwiedzi jeden z warszawskich klubów.

Too Many Zooz w Warszawie. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Z powodu pandemii nowojorska grupa w ostatnim czasie nie miała po drodze do kraju nad Wisłą. W końcu jednak się udało! Zespół pojawi się we wtorek 9 sierpnia w warszawskiej Proximie przy ul. Żwirki i Wigury 99a. Drzwi zostaną otwarte o 19:00. Nowojorskie trio odwiedziło już Polskę trzykrotnie. Pojawili się w Krakowie, Poznaniu i wyprzedanym stołecznym koncercie. Wejściówki na Too Many Zooz w Proximie znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest tylko jedna pula biletów, więc warto się pośpieszyć!

Zobacz: Maro Music: „Chciałbym dać ludziom szansę do przeżycia albumu jako kompletnego dzieła” [wywiad]

Zespół tworzą Matt „Doe” Muirhead, Leo Pellegrino oraz David „King of Sludge” Parks. Muzycy zyskali ogromną popularność dzięki występowi na jednej z nowojorskich stacji metra w 2014 roku. Nagranie z tego koncertu zebrało już blisko dziewięć milionów odsłon.

Too Many Zooz best performance good audio

Muzyka, którą tworzy trio, określana jest jako brasshouse. Jednocześnie członkowie zespołu uchodzą za twórcę tego gatunku. To połączenie house’u, jazzu, wpływów kubańsko-afrykańskich, EDM-u i funku. Doe uważa jednak, że trudno zdefiniować, czym dokładnie jest brasshouse.

Nie da się go opisać słowami. Tu chodzi o wiele różnych uczuć, dźwięków i emocji

– twierdzi.

Wśród fanów zespołu znalazły się również inne gwiazdy. W 2016 roku do wspólnego występu zaprosiła ich Beyoncé, natomiast Harry Styles, który niedawno zagrał w Polsce, zaprosił Matta do udziału w Saturday Night Live. Dotychczasową dyskografię grupy wieńczy EP-ka Zombie.P. Materiał składa się z jedenastu piosenek trwających nieco ponad dwadzieścia minut.

Too Many Zooz – Zombie.P – odsłuch albumu

Po zbyt wielu przesunięciach Too Many Zooz zagrają koncert w Polsce. Nowojorski zespół na początku sierpnia odwiedzi jeden z warszawskich klubów. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Too Many […]

Too Many Zooz w Warszawie | 09.08.2022

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →