Tom Hanks i jego żona zakażeni koronawirusem w Australii

Obserwuj nas na instagramie:

Tom Hanks przebywa obecnie w Australii, gdzie trwają prace nad filmem biograficznym o Elvisie Presleyu. Aktor wydał dziś oświadczenie, w którym przyznał, że wykryto u niego koronawirusa.

63-letni Tom Hanks od kilku tygodni przebywa w Australii, gdzie towarzyszy mu żona Rita Wilson. Aktor bierze udział w pracach nad biograficznym filmem o Elvisie Presleyu, w reżyserii Buza Luhrmanna, w którym wciela się w rolę menadżera piosenkarza Toma Parkera.

Tom Hanks zakażony koronawirusem

Kilkanaście godzin temu Hanks zamieścił wpis w mediach społecznościowych, w którym przyznał, że u niego i jego żony zdiagnozowano wirusa COVID-19.

Cześć wszystkim. Rita i ja jesteśmy teraz w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli objawy przeziębienia i ból całego ciała. Rita poczuła dreszcze i miała nieznacznie podwyższoną temperaturę. Aby dochować wszelkich standardów wprowadzonych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się dodatni. Będziemy badani, obserwowani i izolowani tak długo, jak długo wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne.

Po ukazaniu się wpisu aktora, wytwórnia Warner Bros, produkująca film Elvis, wystosowała oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że: osoba z ekipy filmowej chorująca na groźnego wirusa jest leczona i sytuacja jest pod kontrolą.

Póki co ma wiadomości na tematu stanu zdrowia pozostałych członków ekipy filmowej, w skład której wchodzą m.in. Austin Butler w roli Elvisa Presleya, czy Maggie Gyllenhaal.

Tom Hanks przebywa obecnie w Australii, gdzie trwają prace nad filmem biograficznym o Elvisie Presleyu. Aktor wydał dziś oświadczenie, w którym przyznał, że wykryto u niego koronawirusa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →