„To nie jest hip-hop. Rozmowy II” – kolejni ogłoszeni artyści

Podziel się newsem:

Znamy coraz więcej osób, z którymi wywiady pojawią się w książce To nie jest hip-hop. Rozmowy II. Wydawnictwo pojawi się już za niespełna dwa miesiące. Sprawdźcie kolejne ogłoszenia.

Reklama

To nie jest hip-hop. Rozmowy II to spisane w formie książki wywiady z osobami związanymi z polską sceną hip-hopową, autorstwa Jacka Balińskiego i Bartka Strowskiego.

To nie jest hip-hop. Rozmowy II – kolejni ogłoszeni artyści

Twórcy książki budują napięcie, pojedynczo ogłaszając kolejnych artystów, którzy pojawią się w książce. Do ogłoszonych wcześniej postaci, takich jak Miuosh, Oskar (PRO8L3M), Solar/Białas czy Ten Typ Mes, dołączyli koleni. Sprawdźcie kto:

donGURALesko

donGURALesko jest raperem, autorem tekstów oraz założycielem wytwórni muzycznej Szpadyzor Records i marki odzieżowej El Polako. Oficjalnie zadebiutował w 2002 roku. Znany głównie z twórczości solowej, ale udzielał się również w takich zespołach, jak Killaz Group czy K.A.S.T.A. Skład. Napisał utwory na potrzeby filmów Hardkor Disko oraz Apartament. Zdobywca czterech Złotych Płyt.

Holak

Holak jest raperem, wokalistą, gitarzystą, producentem muzycznym oraz grafikiem. Debiutował w 2009 roku płytą Jedynka z indierockowym zespołem Kumka Olik, z którym nagrał łącznie cztery albumy. Współtwórca zespołu Małe Miasta oraz autor solowych płyt. Były dyrektor artystyczny wytwórni Alkopoligamia.com. Twórca okładek i plakatów dla Happysad czy Wojtka Mazolewskiego. Absolwent ASP w Poznaniu.

Otsochodzi

Otsochodzi jest raperem i autorem tekstów. Debiutował w 2015 roku EP-ką 7, a rok później został zakontraktowany przez Asfalt Records, nakładem której ukazały się trzy długogrające płyty artysty. Nagrywał z takimi wykonawcami, jak Taco Hemingway, O.S.T.R., Ten Typ Mes czy Pezet. Ma na swoim koncie współpracę z Reebok Classic oraz Coca-Cola Polska. Zdobywca Platynowej Płyty za sprzedaż albumu Nowy kolor.

Żyto

Żyto to raper i malarz. Wydał dwie płyty, z czego jedna ukazała się w oficjalnym obiegu nakładem wytwórni Prosto. Przez lata pracował w Irlandii. W 2015 roku zaczął studia artystyczne, w wyniku czego zajął się malarstwem. Jego obrazy porównywane są do twórczości m.in. Edwarda Dwurnika. Współzałożyciel marki odzieżowej Ladra Limited.

Sprawdzajcie też kanał To nie jest hip-hop. Rozmowy na Youtube’ie, gdzie pojawiają się filmy z zapowiedziami ogłoszonych artystów.

Preorder możecie zamówić tutaj.

fot. Ania Bystrowska

Znamy coraz więcej osób, z którymi wywiady pojawią się w książce To nie jest hip-hop. Rozmowy II. Wydawnictwo pojawi się już za niespełna dwa miesiące. Sprawdźcie kolejne ogłoszenia. To nie jest hip-hop. Rozmowy II to spisane w formie książki wywiady z osobami związanymi z polską sceną hip-hopową, autorstwa Jacka Balińskiego i Bartka Strowskiego. To nie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: