Wywiady z największymi gwiazdami polskiego hip-hopu. Zamów książkę

Podziel się newsem:

Właśnie wystartował preorder drugiej części To nie jest hip-hop. Rozmowy. Na ponad 450 stronach wyjątkowej książki znalazło się 20 wywiadów z najważniejszymi osobami polskiej sceny hiphopowej.

Po sukcesie pierwszej części, już wkrótce ukaże się kontynuacja wyjątkowej książki To nie jest hip-hop. Rozmowy. Jacek Baliński oraz Bartek Strowski po raz kolejny zaprosili 20 zasłużonych dla polskiego hip-hopu postaci, by wyciągnąć z nich to, czego nie wyciągnął wcześniej nikt inny.

Autorzy zadbali o wyselekcjonowanie bardzo różnorodnego grona rozmówców. Obok najbardziej popularnych raperów pojawiają się tu znamienite osobistości stojące zazwyczaj na drugim planie. Blisko 70 (!) godzin nagrań przełożyło się na niezwykle obszerną książkę, która poziomem nie tylko dorównuje swojej poprzedniczce, ale wręcz bije ją na głowę.

Zależało nam z Bartkiem na tym, aby nasi goście czuli się przy nas swobodnie i żeby mogli się otworzyć. Chcieliśmy ich namówić na szczerą i wyczerpującą rozmowę o tych wszystkich czynnikach, które wpływają na to, że każdy z nich jest tak fascynujący i intrygujący. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami udało nam się stworzyć coś ważnego

Rozmówcy, którzy wzięli udział w To nie jest hip-hop. Rozmowy II, będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę, począwszy od 25 czerwca. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku. Można ją już jednak zamówić w przedsprzedaży, pod tym linkiem.

Właśnie wystartował preorder drugiej części To nie jest hip-hop. Rozmowy. Na ponad 450 stronach wyjątkowej książki znalazło się 20 wywiadów z najważniejszymi osobami polskiej sceny hiphopowej. Po sukcesie pierwszej części, już wkrótce ukaże się kontynuacja wyjątkowej książki To nie jest hip-hop. Rozmowy. Jacek Baliński oraz Bartek Strowski po raz kolejny zaprosili 20 zasłużonych dla polskiego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: