fot. TikTok

TikTok Kitchen otwiera się w przyszłym roku. Viralowe przepisy będą w dostawie


20 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Platforma właśnie poczyniła kolejny krok do monopolizacji rynku. Od przyszłego roku będzie działać TikTok Kitchen – czy aplikacja okaże się poważną konkurencją dla Uber Eats?

TikTok Kitchen – viralowe przepisy wkrótce w menu

Kontent, do jakiego można dotrzeć za pośrednictwem TikToka jest ogromny – i tutaj mogą wyłożyć się sceptycy aplikacji, traktujący ją wciąż z przymrużeniem oka. Algorytm działa całkiem sprawnie i dostosowuje do użytkownika jego preferencje. W tzw. „DC” można mieć wyłącznie słodkie pieski i story time, ale można również natrafić na kanały hobbystyczne czy edukacyjne.

Albo, no właśnie, te z jedzeniem. Profesjonalnych szefów, amatorów z zajawką, blogerów kulinarnych, cukierników. Widziałam tam przepisy, które były totalnym dziełem sztuki, widziałam także takie, które z łatwością można zrobić samemu w domu. I to właśnie te ostatnie idą w viral – bo są proste, szybkie, no i smaczne. A pandemia sprzyjała eksperymentom w kuchni. Kawa „z TikToka”, składana tortilla, feta pieczona z pomidorkami, chipsy z makaronu (które robili nawet włoscy kucharze!) – to pierwsze receptury, które przychodzą mi na myśl, bo były dosłownie wszędzie.

@cookingwithbello

Have you tried PASTA CHIPS yet? 😍❤️🇮🇹 #PastaChips #pasta #italian #tiktokfood #crunch

♬ original sound – 🇮🇹Bello🇮🇹

A jak to się ma do konkurowania z Uber Eats? Otóż TikTok Kitchen to projekt, dzięki któremu najbardziej popularne dania z aplikacji będzie można zamówić prosto pod swoje drzwi.

Przeczytaj: Opublikowano listę najpopularniejszych artystów w 2021 roku na TikToku

TikTok Kitchen jedzenie z tiktoka
fot. TikTok

TikTok Kitchen – oglądaj i testuj

We współpracy z Virtual Dining Concepts platforma uruchomi wirtualne kuchnie, tzw. „Ghost Kitchen”. To popularna metoda za granicą – ogromne hale przystosowane do profesjonalnego gotowania, gdzie przygotowywane są dania na wynos. To w nich kucharze będą odtwarzać posiłki popularne w aplikacji – projekt ma ruszyć w USA w marcu 2022 roku. Początkowo restauracji ma być trzysta, a do końca przyszłego roku liczba wzrośnie do ponad tysiąca.

TikTok Kitchen oferuje menu zmieniające się co kwartał, a na początek w „restauracji” serwować będą na pewno wspomnianą zapiekaną fetę i chipsy z makaronu oraz smash burgery. Ponadto TikTok twierdzi, że autorzy przepisów otrzymają procent od sprzedaży, aczkolwiek nie wiadomo, w jaki sposób firma będzie rozstrzygać, kto jest oryginalnym twórcą receptury.

Które z tiktokowych przysmaków zjedlibyście najchętniej?

Platforma właśnie poczyniła kolejny krok do monopolizacji rynku. Od przyszłego roku będzie działać TikTok Kitchen – czy aplikacja okaże się poważną konkurencją dla Uber Eats? TikTok Kitchen – viralowe przepisy wkrótce w menu Kontent, do jakiego można dotrzeć za pośrednictwem TikToka jest ogromny – i tutaj mogą wyłożyć się sceptycy aplikacji, traktujący ją wciąż z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →