Nowa płyta Thundercata już 24 lutego, tuż przed koncertem w Warszawie!


27 stycznia 2017

Podziel się newsem:

Thundercat powraca z nową płytą dla Brainfeeder. Jeden z najlepszych basistów świata zaplanował premierę krążka na 24 lutego. Już teraz możemy posłuchać singla „Show You The Way”.

Thundercatowi podczas nagrywania nowego albumu, zatytułowanego „Drunk”, w studio towarzyszyli sławni przyjaciele, m.in. Kendrick Lamar, Pharrell, Wiz Khalifa, Kamasi Washington czy Flying Lotus oraz gwiazdy pop-rockowej estrady Michael McDonald i Kenny Loggins.

To właśnie dwaj ostatni weterani amerykańskiej sceny gościnnie występują w promującym krążek singlu „Show You The Way”.

Thundercat tłumaczy, że tytuł nowej płyty, jak i cały album, w założeniu ma być równocześnie zabawny i poważny.

„Próbuję zawsze trzymać się tego, co powiedzieli mi Erykah Badu i Flying Lotus: najważniejsza jest szczerość i uczciwość. Picie potrafi z człowieka wydobyć mrok, a równocześnie kojarzy się z młodością, entuzjazmem i zabawą. Chciałem, żeby ta płyta pokazywała ludzką stronę różnych doświadczeń” – powiedział muzyk.

Podczas światowej trasy promującej „Drunk” Thundercat wystąpi też w Warszawie – 18 marca zagra w stołecznym Niebie w ramach festiwalu World Wide Warsaw. Bilety na ten koncert dostępne są na Biletomat.pl.

Thundercat powraca z nową płytą dla Brainfeeder. Jeden z najlepszych basistów świata zaplanował premierę krążka na 24 lutego. Już teraz możemy posłuchać singla „Show You The Way”. Thundercatowi podczas nagrywania nowego albumu, zatytułowanego „Drunk”, w studio towarzyszyli sławni przyjaciele, m.in. Kendrick Lamar, Pharrell, Wiz Khalifa, Kamasi Washington czy Flying Lotus oraz gwiazdy pop-rockowej estrady Michael […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →