Ostro wykręcony film Flying Lotusa, a na ścieżce Aphex Twin i Kamasi Washington!


24 stycznia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Co to będzie za produkcja! Surrealistyczna, zboczona, pokręcona i niepokojąca, a przy tym z genialną muzyką!

Zwiastun debiutanckiego filmu Flying Lotusa nie rozczarowuje! Wyłupiaste oczy, choroby skory, dziwne stwory i schizofreniczne animacje, a to wszystko oprawione we wspaniałą muzykę – już nie możemy się doczekać “Kuso”, bo taki tytuł nosi film FlyLo.

Jakby tego mało, to może być film z najlepszą ścieżką dźwiękową wszech czasów – usłyszymy w nim muzykę artystów takich jak Aphex Twin, Thundercat i Kamasi Washington, a także samego Captaina Murphy’ego, czyli alter-ego samego producenta-reżysera. Ostatnio Flying Lotus stworzył tez muzykę do filmu “LoveTrue” Shia LeBoufa.

Film dzieje się na pozostałościach po najgorszym trzęsieniu ziemi w Los Angeles i wpływie kataklizmu na życie tych, którzy przetrwali. Producent filmu wyjaśnił kiedyś pomysł na niego jako “generalnie wszystko to, czego się boję”.

“Kuso”, wyreżyserowany przez FlyLo pod pseudonimem “steve”, miał już premierę 21 stycznia na festiwalu Sundance.

Co to będzie za produkcja! Surrealistyczna, zboczona, pokręcona i niepokojąca, a przy tym z genialną muzyką! Zwiastun debiutanckiego filmu Flying Lotusa nie rozczarowuje! Wyłupiaste oczy, choroby skory, dziwne stwory i schizofreniczne animacje, a to wszystko oprawione we wspaniałą muzykę – już nie możemy się doczekać “Kuso”, bo taki tytuł nosi film FlyLo. Zobacz także Posłuchajcie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →