fot. materiały prasowe

thekayetan przekazuje swoim fanom singiel „niewiele”. Piosenka nawołuje do wolności


15 września 2022

Podziel się newsem:

thekayetan powraca z kolejną zapowiedzią swojej nadchodzącej płyty. Utwór niewiele to wielkość ukryta w minimalizmie.

Wielkość ukryta w szczegółach

thekayetan zalicza kolejny brzmieniowy powrót. Artysta prezentuje nam utwór niewiele, który mimo swojego tytułu ma nam naprawdę wiele do zaoferowania.

Przeczytaj także: thekayetan i Mery Spolsky wyciągają fanów z opresji singlem hebefrenicze

thekayetan
fot. materiały prasowe

thekayetan, czyli kompozytor, producent muzyki elektronicznej i autor tekstów z Poznania poruszający tematy dotyczące społeczności LGBTQ+, powraca z kolejną muzyczną propozycją. Utwór niewiele jest manifestem własnych przekonań, a także uczuć, które należy chronić za wszelką cenę. Singiel nawiązuje również do relacji, a raczej ich braku, bo przecież czasem lepiej być samotnym, niż trwać w byle jakim związku.

thekayetan – niewiele, posłuchaj!

Singiel niewiele jest również zapowiedzią nadchodzącego albumu wokalisty.

Album jest moją prywatną próbą opowiedzenia tego, czego doznałem przez ostatnie dwa lata odkrywania siebie na nowo. To przedstawienie siebie w koncepcji terapeutycznej w nurcie psychodynamicznym. Połączenie moich dwóch pasji, czyli świata muzyki i psychologii, było marzeniem od kilku lat i to moja próba połączenia tych dwóch rzeczywistości. Ta płyta to moja bezpieczna przestrzeń, w której mogę być sobą bez ryzyka oceny ze strony innych i dedykuję ją wszystkim, którzy tak jak ja, zmagali się lub wciąż zmagają z trudniejszym okresem w swoim życiu

– mówi o krążku thekayetan.

Wersja fizyczna albumu zawiera 20-stronicową książeczkę ze zdjęciami i tekstami utworów, a także autograf artysty i bonusowy utwór siły, który dostępny jest tylko w wersji CD.

thekayetan – psychodynamiczne – tracklista albumu:

 1. słaby dostęp
 2. psychodynamiczne
 3. hebefrenicze (z Mery Spolsky)
 4. diagnoza
 5. przeniesienie
 6. twój zapach
 7. frustrujesz
 8. priorytetem
 9. niewiele
 10. delikatnie jak w filmie
 11. wgląd (z IGNACY)
 12. nieświadomie
 13. siły (BONUS CD)

thekayetan powraca z kolejną zapowiedzią swojej nadchodzącej płyty. Utwór niewiele to wielkość ukryta w minimalizmie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Wielkość […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →