fot. materiały prasowe

thekayetan przekazuje swoim fanom singiel „niewiele”. Piosenka nawołuje do wolności


15 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

thekayetan powraca z kolejną zapowiedzią swojej nadchodzącej płyty. Utwór niewiele to wielkość ukryta w minimalizmie.

Wielkość ukryta w szczegółach

thekayetan zalicza kolejny brzmieniowy powrót. Artysta prezentuje nam utwór niewiele, który mimo swojego tytułu ma nam naprawdę wiele do zaoferowania.

Przeczytaj także: thekayetan i Mery Spolsky wyciągają fanów z opresji singlem hebefrenicze

thekayetan
fot. materiały prasowe

thekayetan, czyli kompozytor, producent muzyki elektronicznej i autor tekstów z Poznania poruszający tematy dotyczące społeczności LGBTQ+, powraca z kolejną muzyczną propozycją. Utwór niewiele jest manifestem własnych przekonań, a także uczuć, które należy chronić za wszelką cenę. Singiel nawiązuje również do relacji, a raczej ich braku, bo przecież czasem lepiej być samotnym, niż trwać w byle jakim związku.

thekayetan – niewiele, posłuchaj!

Singiel niewiele jest również zapowiedzią nadchodzącego albumu wokalisty.

Album jest moją prywatną próbą opowiedzenia tego, czego doznałem przez ostatnie dwa lata odkrywania siebie na nowo. To przedstawienie siebie w koncepcji terapeutycznej w nurcie psychodynamicznym. Połączenie moich dwóch pasji, czyli świata muzyki i psychologii, było marzeniem od kilku lat i to moja próba połączenia tych dwóch rzeczywistości. Ta płyta to moja bezpieczna przestrzeń, w której mogę być sobą bez ryzyka oceny ze strony innych i dedykuję ją wszystkim, którzy tak jak ja, zmagali się lub wciąż zmagają z trudniejszym okresem w swoim życiu

– mówi o krążku thekayetan.

Wersja fizyczna albumu zawiera 20-stronicową książeczkę ze zdjęciami i tekstami utworów, a także autograf artysty i bonusowy utwór siły, który dostępny jest tylko w wersji CD.

thekayetan – psychodynamiczne – tracklista albumu:

 1. słaby dostęp
 2. psychodynamiczne
 3. hebefrenicze (z Mery Spolsky)
 4. diagnoza
 5. przeniesienie
 6. twój zapach
 7. frustrujesz
 8. priorytetem
 9. niewiele
 10. delikatnie jak w filmie
 11. wgląd (z IGNACY)
 12. nieświadomie
 13. siły (BONUS CD)

thekayetan powraca z kolejną zapowiedzią swojej nadchodzącej płyty. Utwór niewiele to wielkość ukryta w minimalizmie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wielkość ukryta w szczegółach thekayetan zalicza kolejny brzmieniowy powrót. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →