The Weeknd nie przestaje zaskakiwać! Posłuchajcie nowych utworów

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Powiedzieć, że nowa płyta The Weeknda ma się dobrze to za mało. Abel swoim nowym wydawnictwem po prostu rozbił bank i bije rekord za rekordem. Ponadto artysta nie zwalnia tempa i udostępnia kolejne nowe utwory.

After Hours kandydatem do płyty roku?

Z płytami The Weeknda jest trochę jak ze Świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy na nie czekamy i choć czasem dostajemy majtki i skarpetki to i tak jesteśmy w miarę zadowoleni. Tym razem nie ma mowy o żadnych majtkach i skarpetkach, bo After Hours można porównać do miniaturowego auta, sterowanego na pilota, którego pod choinką chciał znaleźć każdy mały chłopiec.

The Weeknd - After Hours
The Weeknd – After Hours – okładka albumu

O wielkim sukcesie After Hours mogą świadczyć chociażby single udostępniane przed premierą płyty. Blinding Lights i Heartless otrzymały bowiem status platynowej płyty, a pierwszy z nich zajmuje pierwszą pozycję w światowych rankingach Spotify. The Weeknd króluje także jeżeli chodzi o liczbę pre-save’ów na Apple Music. Ponadto, w serwisie muzycznym z nadgryzionym jabłkiem, utwory z najnowszej płyty Abla zajmują pierwsze 12 pozycji na liście top 100 utworów.

The Weeknd – Blinding Lights

W związku z aktualną sytuacją na świecie, wiele osób skazywało After Hours na porażkę i sugerowało artyście przełożenie premiery płyty. Ten jednak zignorował te głosy i postawił na swoim. I słusznie. After Hours w ciągu pierwszej doby przebiło barierę 100 milionów odtworzeń. Jeżeli tak więc ma wyglądać porażka, to wyobraźcie sobie jak wyglądałby sukces w wykonaniu kanadyjskiego wokalisty.

The Weeknd uwielbia zaskakiwać

Wersja deluxe najnowszego albumu The Weeknd pojawiła się w sieci zaledwie 3 dni po jego premierze. Początkowo zawierała ona 5 dodatkowych numerów, w tym remiksy największych hitów z udziałem Lil Uzi Verta, The Blaze, czy Chromatics.

Jakby tego było mało, podczas transmisji na żywo na Instagramie, Abel puścił swoim fanom kilka nowych utworów. Natomiast dziś, znalazły się one w sieci. Są to Nothing Compares, Missed You, a także Final Lullaby. Tych trzech numerów, a także całej wersji Deluxe After Hours możecie posłuchać poniżej.

The Weeknd – After Hours Deluxe – posłuchaj wersji Deluxe albumu

Od siebie dodam tylko, że jeżeli Abel będzie dalej udostępniał nowe utwory, to ja nie mam nic przeciwko. Natomiast więcej szczegółów o After Hours znajdziecie tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: