kadr z teasera „The Idol”

The Weeknd, Lily Rose-Depp i Troye Sivan w nowym teaserze serialu „The Idol”


22 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Stacja HBO zaprezentowała nowy teaser serialu The Idol, za który odpowiadają The Weeknd, Reza Fahim oraz twórca Euforii – Sam Levinson.

Uważaj na swoich idoli

Akcja The Idol została osadzona w samym sercu Hollywood, gdzie grana przez Lily Rose-Depp Jocelyn jest wschodzącą gwiazdą popu. Piosenkarka wchodzi w relację z właścicielem klubu w Los Angeles, który okazuje się również samozwańczym guru i przywódcą religijnej sekty. Twórcami serialu są Reza Fahim, autor Euforii, Sam Levinson, oraz The Weeknd, który zagra jedną z głównych ról. W produkcji wystąpią także Troye Sivan, Mike Dean, Dan Levy, Hank Azaria, Suzanna Son, Moses Sumney, Eli Roth, Jane Adams czy Jennie Ruby Jane z zespołu Blackpink. HBO nie ogłosiło jeszcze premiery serialu The Idol, jednak podzieliło się drugim już teaserem produkcji.

The Idol – zobacz teaser

Jakie inne nowości pojawią się na HBO Max?

W nocy na kanałach w mediach społecznościowych HBO Max pojawił się blisko dwu i półminutowy film zapowiadający kolejne sezony istniejących produkcji oraz całkowicie nowe seriale. W filmiku widać zatem przebitki z Sukcesji, Białego Lotosa, Lakers: Dynastii zwycięzców, Doom Patrol czy nowej produkcji z Elizabeth Olsen w roli głównej: Love & Death. Wisienką na torcie niewątpliwie jest zapowiedź długo wyczekiwanego serialowego The Last of Us.

Za produkcję odpowiadają scenarzysta i reżyser serialu Czarnobyl Craig Mazin oraz twórca gry – Neil Druckmann. Akcja została osadzona dwadzieścia lat po tym, jak ludzkość została wyniszczona przez śmiercionośnego wirusa. Joel otrzymuje zadanie wyprowadzenia czternastoletniej Ellie ze strefy kwarantanny i dostarczenia jej do organizacji poszukującej leku. Podróż nie będzie jednak usłana różami, a w trakcie wędrówki przez Stany Zjednoczone Joel i Ellie będą musieli nauczyć się na sobie polegać. W głównych rolach wystąpią Pedro Pascal oraz Bella Ramsey. W serialowych przygodach Joela i Ellie pojawią się również Nick Offerman, Gabriel Luna, Nico Parker, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce oraz Murray Bartlett. Premiera w 2023 roku.

The Last of Us, Sukcesja, The Idol, Biały Lotos i wiele innych – zapowiedź nowości na HBO Max

Stacja HBO zaprezentowała nowy teaser serialu The Idol, za który odpowiadają The Weeknd, Reza Fahim oraz twórca Euforii – Sam Levinson. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Uważaj na swoich […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →