kadr z teasera „The Last of Us”

Jest pierwszy teaser serialowego „The Last of Us”


22 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

HBO Max opublikowało film zapowiadający nowe produkcje oraz kolejne sezony tych już istniejących. Wisienką na torcie jest pierwsza, króciutka zajawka serialowego The Last of Us.

HBO Max zapowiada nowości

Dziś jest dla HBO Max wielki dzień. Swoją premierę ma bowiem serial Ród smoka, będący pierwszym prequelem i spin-offem Gry o tron. Wraz z pierwszym odcinkiem nowej produkcji na kanały HBO Max w mediach społecznościowych wleciał blisko dwu i półminutowy film zapowiadający kolejne sezony istniejących produkcji oraz całkowicie nowe seriale. W filmiku widać zatem przebitki z Sukcesji, Białego Lotosa, Lakers: Dynastii zwycięzców, Doom Patrol czy nowej produkcji z Elizabeth Olsen w roli głównej: Love & Death. Wisienką, albo jak mawia były piłkarz, a obecnie komentator i ekspert piłkarski Tomasz Hajto, truskawką na torcie niewątpliwie jest zapowiedź długo wyczekiwanego serialowego The Last of Us.

Jest pierwszy teaser serialowego „The Last of Us”
fot. HBO

The Last of Us w wersji aktorskiej

Za produkcję odpowiadają scenarzysta i reżyser serialu Czarnobyl Craig Mazin oraz twórca gry – Neil Druckmann. Akcja została osadzona dwadzieścia lat po tym, jak ludzkość została wyniszczona przez śmiercionośnego wirusa. Joel otrzymuje zadanie wyprowadzenia czternastoletniej Ellie ze strefy kwarantanny i dostarczenia jej do organizacji poszukującej leku. Podróż nie będzie jednak usłana różami, a w trakcie wędrówki przez Stany Zjednoczone Joel i Ellie będą musieli nauczyć się na sobie polegać. W głównych rolach wystąpią Pedro Pascal oraz Bella Ramsey. W serialowych przygodach Joela i Ellie pojawią się również Nick Offerman, Gabriel Luna, Nico Parker, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce oraz Murray Bartlett. Premiera w 2023 roku.

The Last of Us, Sukcesja, Idol, Biały Lotos i wiele innych – zapowiedź nowości na HBO Max

HBO Max opublikowało film zapowiadający nowe produkcje oraz kolejne sezony tych już istniejących. Wisienką na torcie jest pierwsza, króciutka zajawka serialowego The Last of Us. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →