fot. materiały promocyjne

„The Super Mario Bros.” z kolejnym zwiastunem. Film w pierwszej połowie 2023


30 listopada 2022

Podziel się newsem:

The Super Mario Bros. już niedługo trafi do kin. Twórcy przedstawili kolejną zapowiedź produkcji.

Mario musi uratować świat

Wczoraj wieczorem odbyła się transmisja Nintendo, podczas której pokazano drugi zwiastun filmu The Super Mario Bros. Transmisję poprowadził Shigeru Miyamoto. Mężczyzna podziękował za zainteresowanie pierwszą oficjalną zapowiedzią oraz zapewnił, że film jest niemal skończony.

Zobacz: Chris Pratt jako Mario w pierwszej zapowiedzi filmu The Super Mario Bros.

We wstępie poprzedzającym prezentację zwiastuna pojawili się również Chris Meledandri, CEO wytwórni Illumination odpowiedzialnej za przeniesienie przygód Mario na ekran, oraz Anya Taylor-Joy i Seth Rogen, którzy użyczyli swoich głosów w produkcji. Gwiazda Gambitu Królowej wcieliła się w Księżniczkę Peach, natomiast Rogen w Donkey Konga.

The Super Mario Bros. – oficjalny zwiastun

Film w reżyserii Aarona Horcatha i Michaela Jelenica zadebiutuje w Ameryce Północnej 7 kwietnia przyszłego roku. Japońska premiera będzie miała miejsce dwadzieścia dni później. Autorem scenariusza jest Matthew Fogel. W rolę najsłynniejszego hydraulika w historii gier wideo wcielił się Chris Pratt, a oprócz wspomnianych aktorów wystąpią również m.in. Jack Black, Fred Armisen czy Charlie Day.

Mario jest z nami od prawie czterdziestu lat

Pierwsza gra z serii Super Mario Bros. od Nintendo trafiła na japoński rynek we wrześniu 1985 roku. Super Mario Bros. w ciągu kolejnych dwóch lat pojawił się na całym świecie. Przez lata pojawiały się zarówno kolejne odsłony gry, jak i ekranizacje.

Rok po premierze gry ukazał się godzinny film anime Super Mario Bros.: The Great Mission to Rescue Princess Peach! w reżyserii Masamiego Haty. W 1993 roku Roland JofféDean Semler podjęli się stworzenia filmu live action. Wówczas w Mario i Luigiego wcielili się Bob Hoskins oraz John Leguizamo. Budżet produkcji wyniósł 48 milionów dolarów, lecz nie zwrócił się on nawet w połowie.

The Super Mario Bros. już niedługo trafi do kin. Twórcy przedstawili kolejną zapowiedź produkcji. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Mario musi uratować świat Wczoraj […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →