„Super Mario Bros."

Premiera “Super Mario Bros.” przełożona. Film ukaże się dopiero w 2023 roku


26 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Shigeru Miyamoto z Nintendo opublikował krótkie oświadczenie na Twitterze, w którym poinformował, że nadchodzący film animowany Super Mario Bros. jednak nie ukaże się w tym roku. Sprawdźcie szczegóły.

Film Super Mario Bros. dopiero w 2023 roku

Kinowa ekranizacja gry Super Mario Bros. pierwotnie miała trafić do kin 21 grudnia tego roku. Według najnowszych doniesień ukaże się ona jednak dopiero w kwietniu 2023 roku.

Po konsultacji z Chris-sanem, moim partnerem w Illumination przy filmie Super Mario Bros., postanowiliśmy przenieść globalną premierę na wiosnę 2023 roku – 28 kwietnia w Japonii i 7 kwietnia w Ameryce Północnej. Moje najgłębsze przeprosiny, ale obiecuję, że warto będzie czekać.

napisał na Twitterze Shigeru Miyamoto z Nintendo

Film reżyserują Aaron Horvath i Michael Jelenic. W dubbingowej obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Anya Taylor-Joy (księżniczka Peach), Chris Pratt (Mario), Charlie Day (Luigi), Jack Black (Bowser) czy Seth Rogen (Donkey Kong).

Kot w butach: Ostatnie życzenie jednak na Boże Narodzenie

Miejsce po Super Mario Bros. zajmie inna produkcja od Illumination Entertainment. Animacja Kot w butach: Ostatnie życzenie nie zadebiutuje na ekranach 23 września, jak pierwotnie zapowiadano, a właśnie w okresie bożonarodzeniowym.

W sequelu filmu z 2011 roku Kot w Butach wyrusza w podróż, aby odnaleźć mityczne “Ostatnie Życzenie”, dzięki któremu odzyska swoje dziewięć żyć. W roli tytułowej powróci Antonio Banderas, a jako Kitty Softpaws ponownie usłyszymy Salmę Hayek.

Kot w butach: Ostatnie życzenie – zwiastun

Shigeru Miyamoto z Nintendo opublikował krótkie oświadczenie na Twitterze, w którym poinformował, że nadchodzący film animowany Super Mario Bros. jednak nie ukaże się w tym roku. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →