kadr ze zwiastuna

“Kot w butach” powraca! Poznaliśmy datę sequelu


16 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Universal Pictures opublikował oficjalny zwiastun sequelu filmu Kot w butach. Wraz z trailerem ogłoszono datę premiery.

Puszek Okruszek ponownie zakłada buty

Wczoraj na YouTube ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie. Z opublikowanych fragmentów dowiadujemy się, ze główny bohater (któremu głosu cały czas użycza Antonio Banderas) stracił już osiem z dziewięciu żyć. Film trafi do kin 23 września. Za reżyserię Ostatniego życzenia odpowiadać będzie Joel Crawford. Pierwszy postać Kota w butach pojawiła się w drugiej odsłonie przygód Shreka w 2004 roku.

Zobacz: Shrek i Mroczny Rycerz na liście filmów budujących dziedzictwo kulturowe USA

Tej jesieni powraca ulubiony miłośnik mleka, zawadiacki i nieustraszony kotek.
Po raz pierwszy od ponad dekady DreamWorks Animation przedstawia nową przygodę w uniwersum Shreka, w której odważny banita Kot w butach odkrywa, że jego zamiłowanie do niebezpieczeństw i lekceważenie bezpieczeństwa zebrały swoje żniwo. Kot spalił już osiem ze swoich dziewięciu żyć, choć po drodze stracił rachubę. Odzyskanie tych żyć wyśle Kota w Butach na jego najwspanialszą wyprawę.

– zapowiadają producenci.

Kot w butach: Ostatnie życzenie | oficjalny zwiastun

Pierwszy Kot w butach okazał się hitem

Między pierwszym prequelem z Puszkiem w roli głównej a Ostatnim życzeniem minie ponad dekada. Kot w butach zadebiutował 23 października 2011 roku. Wówczas główny bohater postanowił znaleźć i porwać mityczną gęś, która znosi złote jaja. Obok Antoniego Banderasa wystąpili również Salma Hayek oraz Zach Galifianakis, a reżyserii filmu podjął się Chris Miller. DreamWorks Animation przeznaczyło sto trzydzieści milionów dolarów na powstanie produkcji. Ostatecznie film o Puszku Okruszku zamknął boxoffice z ponad pięćset pięćdziesięcioma milionami na koncie.

kot w butach antonio banderas
oficjalny plakat filmu Puss in Boots, DreamWorks Animation 2011

Universal Pictures opublikował oficjalny zwiastun sequelu filmu Kot w butach. Wraz z trailerem ogłoszono datę premiery. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Puszek Okruszek ponownie zakłada buty Wczoraj na YouTube ukazał […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →