The Score wydają nowy album „Carry on”


14 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Amerykańska grupa The Score powraca do Polski po niemal roku. W lutym 2021 roku odbędą się 2 koncerty, w Warszawie i Krakowie. Już pod koniec sierpnia zostanie wydany ich drugi album Carry on.

Reklama

The Score to grupa, którą tworzą Eddie Anthony (gitara, wokal) oraz Edan Dover (keyboard, producent). Grupa znana jest w Polsce z takich hitów jak Legend, Unstoppable i Oh My Love. Ich kariera rozwinęła się w 2015 roku, gdy ich singiel Oh My Love został wykorzystany przez sieć marketów Asda w akcji promocyjnej.

The Score – Oh My Love

Do ich rozwoju przyczyniło się wydanie serii EP-ek: Where Do You Run, Unstoppable, Myths & Legends, Stripped, Pressure, Stay. Pierwszy album The Score Atlas został wydany w 2017 roku.

The Score wydaje drugi album, premiera 28 sierpnia

Aktualnie duet przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka, Carry on, którego premiera przewidziana jest na 28 sierpnia.

The Score - "Carry On" okładka albumu
Okładka albumu The Score – Carry On

Zapowiedzią nowego krążka jest singiel All of me z udziałem Travisa Barkera.

The Score – All of me feat. Travis Barker

The Score wystąpi w Polsce w 2021 roku

Eddie Anthony i Edan Dover powracają do Polski po niemal roku. Ich poprzedni koncert, który odbył się w warszawskiej Proximie w marcu tego roku, całkowicie się wyprzedał. W lutym 2021 roku duet ponownie zawita do Polski.

The Score – bilety na koncerty w Warszawie i Krakowie

Koncerty amerykańskich muzyków odbędą się w dwóch miastach, 9 lutego 2021 roku ponownie w Proximie w Warszawie, a 10 lutego w krakowskim Kwadracie. Bilety na oba wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Amerykańska grupa The Score powraca do Polski po niemal roku. W lutym 2021 roku odbędą się 2 koncerty, w Warszawie i Krakowie. Już pod koniec sierpnia zostanie wydany ich drugi album Carry on. The Score to grupa, którą tworzą Eddie Anthony (gitara, wokal) oraz Edan Dover (keyboard, producent). Grupa znana jest w Polsce z takich […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Score | Warszawa, Kraków

Biletomat.pl
od 89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.