fot. materiały prasowe

The Ocean rozgrzeją Polskę do czerwoności. Nadchodzą dwa koncerty zespołu


08 września 2022

Podziel się newsem:

The Ocean wkrótce zatrzęsą polskimi scenami. Zespół powraca, by zagrać w naszym kraju aż dwa koncerty. Do jakich miast zawita formacja?

Polska spłynie metalowymi brzmieniami

The Ocean, czyli uosobienie post-metalowych brzmień, powracają do Polski. Kapela, która broni swojej twórczości zmysłowymi koncertami, da ich pokaz już 20 września w stołecznej Progresji, a także 21 września we wrocławskiej Akademii. Wszystko to za sprawą trwającej trasy Into The Heat – Out Of The Shade UK & EU 2022 Tour, w ramach której zespołowi towarzyszą LLNN, a także Playgrounded.

Przeczytaj także: Coldplay był bliski odwołania trasy koncertowej promującej Music of the Spheres. Co było przyczyną?

The Ocean
fot. materiały prasowe

Założona w 2000 r. kapela została powołana do życia przez Robina Stapsa. Osadzona w metalowych klimatach muzyka zespołu ma do zaoferowania naprawdę wiele – od zróżnicowanego tempa, które idealnie przeplatało się na wielu wydawnictwach The Ocean, po elektroniczno-akustyczne zabiegi uwydatniające potencjał zespołu.

W trakcie swojej kariery The Ocean koncertowali m.in. z Opeth, Mastodon, Mono, The Dillinger Escape Plan, Anathema, Between the Buried And Me i Devinem Townsendem, a także zaprezentowali swoje muzyczne aranżacje na najważniejszych festiwalach, takich jak Roskilde, Dour, Pukkelpop, Roadburn, Wacken, With Full Force, Summer Slaughter, Summer Breeze i Graspop. Ich własna wytwórnia Pelagic Records stała się również jedną z wiodących europejskich wytwórni w muzyce post-rock i post-metal, z katalogiem 150 wydań od 2009 roku.

The Ocean w Polsce – kup bilet na koncert!

Nic dziwnego, że będący w dobrej formie zespół stara się sięgać po więcej. Możecie być świadkami ich pokazu niebotycznego talentu, uczestnicząc w nadchodzącej trasie koncertowej, na którą bilety znajdziecie tutaj (Warszawa), a także tutaj (Wrocław). Ich koszt to 99 złotych.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

The Ocean wkrótce zatrzęsą polskimi scenami. Zespół powraca, by zagrać w naszym kraju aż dwa koncerty. Do jakich miast zawita formacja? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

THE OCEAN | Wrocław | 21 września 2022, Środa, Akademia CLUB

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →