fot. materiały prasowe

The Ocean rozgrzeją Polskę do czerwoności. Nadchodzą dwa koncerty zespołu


08 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

The Ocean wkrótce zatrzęsą polskimi scenami. Zespół powraca, by zagrać w naszym kraju aż dwa koncerty. Do jakich miast zawita formacja?

Polska spłynie metalowymi brzmieniami

The Ocean, czyli uosobienie post-metalowych brzmień, powracają do Polski. Kapela, która broni swojej twórczości zmysłowymi koncertami, da ich pokaz już 20 września w stołecznej Progresji, a także 21 września we wrocławskiej Akademii. Wszystko to za sprawą trwającej trasy Into The Heat – Out Of The Shade UK & EU 2022 Tour, w ramach której zespołowi towarzyszą LLNN, a także Playgrounded.

Przeczytaj także: Coldplay był bliski odwołania trasy koncertowej promującej Music of the Spheres. Co było przyczyną?

The Ocean
fot. materiały prasowe

Założona w 2000 r. kapela została powołana do życia przez Robina Stapsa. Osadzona w metalowych klimatach muzyka zespołu ma do zaoferowania naprawdę wiele – od zróżnicowanego tempa, które idealnie przeplatało się na wielu wydawnictwach The Ocean, po elektroniczno-akustyczne zabiegi uwydatniające potencjał zespołu.

W trakcie swojej kariery The Ocean koncertowali m.in. z Opeth, Mastodon, Mono, The Dillinger Escape Plan, Anathema, Between the Buried And Me i Devinem Townsendem, a także zaprezentowali swoje muzyczne aranżacje na najważniejszych festiwalach, takich jak Roskilde, Dour, Pukkelpop, Roadburn, Wacken, With Full Force, Summer Slaughter, Summer Breeze i Graspop. Ich własna wytwórnia Pelagic Records stała się również jedną z wiodących europejskich wytwórni w muzyce post-rock i post-metal, z katalogiem 150 wydań od 2009 roku.

The Ocean w Polsce – kup bilet na koncert!

Nic dziwnego, że będący w dobrej formie zespół stara się sięgać po więcej. Możecie być świadkami ich pokazu niebotycznego talentu, uczestnicząc w nadchodzącej trasie koncertowej, na którą bilety znajdziecie tutaj (Warszawa), a także tutaj (Wrocław). Ich koszt to 99 złotych.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

The Ocean wkrótce zatrzęsą polskimi scenami. Zespół powraca, by zagrać w naszym kraju aż dwa koncerty. Do jakich miast zawita formacja? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Polska spłynie metalowymi […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →