kadr z gry "The Last Of Us"

Nareszcie! Po blisko dekadzie „The Last of Us” trafi na PC


09 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Nadszedł moment, na który wielu graczy czeka od blisko dekady. The Last Of Us w wersji zremasterowanej trafi wreszcie na PC!

Wielki hit już nie exclusive

Powiedzieć, że The Last Of Us było bardzo dobrą grą, to jak nic nie powiedzieć. Produkcja studia Naughty Dog była wielkim hitem, stała się wręcz legendą i do dziś pozostaje w opinii wielu jedną z najlepszych gier w historii. Dla wielu osób stała się też powodem, by kupić konsolę od Sony. Najpierw PS3, następnie PS4. Jak jednak ogłoszono na wczorajszym Game Awards, nie będzie to już konieczne. Po blisko dekadzie hit Naughty Dog przestanie być exclusive’em PlayStation i trafi na PC. Premiera już 3 marca 2023 roku.

Trailer The Last Of Us na PC

Przeniesiony na mały ekran

Jeśli jednak nie jesteście graczami, a ciekawi was historia Joela i Ellie, jest dla was jeszcze jedno rozwiązanie. The Last of Us, a dokładniej pierwszy odcinek wyczekiwanej przez fanów gry ekranizacji, zadebiutuje na HBO Max już 16 stycznia. Sądząc po trailerze, który niedawno trafił do sieci, historia z gry zostanie bardzo wiernie oddana przez twórców. Za produkcję serialu odpowiadają twórcy hitowego Czarnobyla. W główne role, Joela i Ellie, wcielą się Pedro Pascal Bella Ramsey. Oprócz nich na ekranie zobaczymy między innymi Gabriela LunęMarlę DandridgeMurraya Bartletta czy Jeffreya Pierce’a. Co ciekawe, w obsadzie znalazła się także Ashley Johnson, która wcieli się w rolę Anny Williams, a więc pojawiającej się epizodycznie matki Ellie. Natomiast zarówno w podstawowej wersji gry, jak i dodatku Left Behind oraz Part II aktorka podkładała głos… Ellie.

Nadszedł moment, na który wielu graczy czeka od blisko dekady. The Last Of Us w wersji zremasterowanej trafi wreszcie na PC! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →