kadr z serialu „The Last Of Us”

To już pewne: będzie drugi sezon „The Last of Us


30 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Po zaledwie dwóch wyemitowanych odcinkach HBO Max ogłosiło oficjalnie na swoim Twitterze, że powstanie drugi sezon The Last of Us.

To musiało się stać

Prawdopodobnie nikt nie miał wątpliwości, że to się stanie. HBO Max, już po emisji dwóch odcinków serialu The Last of Us, ogłosiło decyzję o zamówieniu drugiego sezonu produkcji. Oczywiście nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, jednak spodziewamy się, że drugi sezon będzie opierał się na fabule drugiej części gry. Można to wnioskować między innymi na podstawie dotychczasowej (i zapowiadanej przez recenzentów) wierności pierwszego sezonu fabule pierwszej części gry. Patrząc na to, że emisja pierwszego sezonu nie dobiegła jeszcze końca, twórcy mają sporo czasu, by zastanowić się nad rozwojem swojej produkcji w drugim sezonie.

Oficjalne potwierdzenie realizacji drugiego sezonu The Last of Us przez HBO Max

Bella Ramsey odpowiedziała na krytykę

Jeśli The Last of Us spotkało się z jakimiś negatywnymi opiniami, były one wywołane obsadzeniem w roli Ellie Belli Ramsey, której wygląd nieco odbiega od znanego z gry pierwowzoru. Komentarze te wpłynęły mocno na aktorkę, co sama przyznała w wywiadzie dla „New York Timesa”, mówiąc o długiej drodze do akceptacji – zarówno siebie w roli Ellie, jak i przyznania przed samą sobą, że jest dobra aktorką. Warto jednak zaznaczyć, że dużo negatywnych komentarzy ucichło wraz z premierą pierwszego odcinka serialu. Widzowie musieli przyznać – Bella Ramsey jak Ellie jest po prostu świetna.

Twórcy serialowego „The Last of Us” mieli ogromny problem przy obsadzaniu Ellie
kadr z serialu „The Last of Us”

Po zaledwie dwóch wyemitowanych odcinkach HBO Max ogłosiło oficjalnie na swoim Twitterze, że powstanie drugi sezon The Last of Us. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? To musiało […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →