The Kills odwołali koncert na OFF Festival 2016


04 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

OFF Festival ma w tym roku pecha. The Kills to już drugi odwołany koncert przed samym festiwalem.

We wtorek OFF Festival poinformował, że do Katowic nie przyjedzie GZA. Dzisiaj organizatorzy otrzymali złą wiadomość od managementu The Kills.

“Przepraszamy, ale The Kills nie mogą grać koncertów w najbliższym czasie. Alison zachorowała na zapalenie płuc i aby w pełni wyzdrowieć, nie może podróżować ani występować w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Dziękujemy za zrozumienie” – napisali przedstawiciele zespołu.

Organizatorzy poinformowali na Facebooku, że pracują nad zastępstwem za brytyjsko-amerykański zespół. Zwracać można niewykorzystane bilety jednodniowe w punktach, w których zostały zakupione, nie później niż do soboty (6.08) do północy.

Przewodnik po OFF Festivalu 2016. Polecamy najciekawsze koncerty

OFF Festival ma w tym roku pecha. The Kills to już drugi odwołany koncert przed samym festiwalem. We wtorek OFF Festival poinformował, że do Katowic nie przyjedzie GZA. Dzisiaj organizatorzy otrzymali złą wiadomość od managementu The Kills. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →