The Driver Era wystąpią w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Znany amerykański duet The Driver Era w maju zawita do Polski, by promować swój debiutancki album X. Sprawdźcie szczegóły.

The Driver Era to amerykański zespół, w którego skład wchodzą bracia Rocky i Ross Lynch. Tego drugiego możecie kojarzyć również z seriali, np. Chilling Adventures of Sabrina. Ich twórczość porównywana jest do takich zespołów jak The Vamps, One Direction czy 5 Seconds of Summer.

Grupa wcześniej była liczniejsza i nazywała się R5. W marcu 2018 roku nadeszły zmiany i w zespole pozostało już tylko dwóch braci Lynch. Zaraz po tym ogłoszeniu, już jako The Driver Era, wydali pierwszy singiel Preacher Man.

The Driver Era – Preacher Man

28 czerwca 2019 ukazał się ich debiutancki album studyjny zatytułowany X. Znalazło się na nim 10 utworów, w tym single: Preacher Man, Afterglow, Low, Feel You Now i Welcome to the End of Your Life.

Posłuchajcie albumu w całości:

The Driver Era w Polsce – data, bilety

W ramach światowej trasy koncertowej bracia Lynch już niebawem po raz pierwszy wystąpią w Polsce. Będzie ich można usłyszeć na żywo 19 maja w warszawskim klubie Palladium.

W sprzedaży są jeszcze dostępne ostatnie bilety na ten koncert. Jeśli nie chcecie tego przegapić, radzimy nie zwlekać z zakupem! Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.