materiały promocyjne

Tede przyjedzie do Opola ze swoim „3H: HAJP, HAJS, HEJT”


10 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już 24 marca Tede przyjedzie do Opola promować swój najnowszy studyjny album zatytułowany 3H: HAJP, HAJS, HEJT.

Pełny przekrój rapowej sceny (i nie tylko) na płycie TDF-a

Tede znów zachwycił. Jego nowy krążek 3H: HAJP HAJS HEJT, będąc swoistym powrotem do klasycznego brzmienia w nowym wydaniu, spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem. Szczególne poruszenie wywołał jeden z utworów. Chodzi o RARARA z O.S.T.R.-em jest pierwszym wspólnym numerem obu panów od 21 lat. Na nowym krążku Tedego usłyszeliśmy także między innymi jednego z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia, Szczyla. Pojawili się także Jacuś oraz Feno, a także członek składu WCKMada. Najbardziej zaskakującym gościem, na jakiego zdecydował się jednak Tede, jest wokalista i kompozytor Tomasz Makowiecki, z którym nagrali utwór będący nie lada gratką dla wszystkich fanów albumu Vanillahajs. TDF nie osiada jednak na laurach i rusza grać koncerty i promować swoje najnowsze wydawnictwo. Jednym z pierwszych przystanków na trasie będzie Opole.

Tede & O.S.T.R. – RARARA

Kup bilety na koncert Tedego w Opolu!

Już 24 marca Tede zagra w klubie Mango w Opolu! Szef ekipy Wielkie Joł zaprezentuje repertuar ze swojej nowej płyty 3H: HAJP HAJS HEJT jednak z pewnością nie zabraknie także starszych hitów z całego przekroju kariery rapera, zaczynając od płyty S.P.O.R.T. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl!

Już 24 marca Tede przyjedzie do Opola promować swój najnowszy studyjny album zatytułowany 3H: HAJP, HAJS, HEJT. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Pełny przekrój rapowej sceny (i nie tylko) […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →