Taylor Swift odświeża utwór „Wildest Dreams” z albumu „1989”


20 września 2021

Podziel się newsem:

Zainspirowana niespodziewaną popularnością piosenki Wildest Dreams na TikToku, Taylor Swift przygotowała nową wersję singla z płyty 1989.

Taylor Swift publikuje odświeżoną wersję Wildest Dreams w odpowiedzi na trend z TikToka

Odświeżona wersja Wildest Dreams stanowi kolejną odsłonę cyklu Taylor’s Version, w ramach którego artystka nagrywa nowe wersje swoich płyt i piosenek. Choć w najbliższych planach jest premiera nagraneho ponownie albumu Red z 2012 roku, Taylor Swift postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom swych fanów i w pierwszej kolejności wypuścić numer Wildest Dreams (Taylor’s Version), który pierwotnie znalazł się na krążku 1989, wydanym w 2014 roku.

Widziałam, że Wildest Dreams trenduje na TikToku, więc pomyślałam, że powinniście dostać moją wersję – napisała artystka na Twitterze.

Piosenka stała się popularna na platformie TikTok, gdyż fani Swift używają jej z nowym filtrem „slow zoom”. Do trendu dołączyła również sama artystka.

@taylorswift

Burnin’ it down 🔥 ##wildestdreamstaylorsversion ##slowzoomeffect ##swifttok

♬ original sound – Taylor Swift

Twórcami oryginalnego utworu byli Taylor, Shellback i Max Martin. Za brzmienie odpowiadali natomiast Shellback i Martin. Uaktualnioną wersję z Shellbackiem wyprodukował Christopher Rowe.

Taylor Swift wydaje nową wersję albumu Red

Odświeżona wersja płyty Red, której premiera zaplanowana jest na 19 listopada, będzie drugim takim wydawnictwem (po Fearless (Taylor’s Version)), po tym, jak Swift odzyskała prawa autorskie do swych pięciu pierwszych płyt.

To pierwszy raz kiedy usłyszycie wszystkie 30 nagrań, które miały znaleźć się na Red. Jedna z nich ma 10 minut

W sierpniu Ed Sheeran opublikował filmik ukazujący kulisy pracy nad nową, autorską wersją przeboju Everything Has Changed, który nagrał w duecie z Taylor. Na wydawnictwie pojawi się także nieopublikowany dotąd utwór tej dwójki.

Przeczytaj: Ed Sheeran i Taylor Swift: światło dzienne ujrzy duet, który napisali, kiedy się poznali

Zainspirowana niespodziewaną popularnością piosenki Wildest Dreams na TikToku, Taylor Swift przygotowała nową wersję singla z płyty 1989. Taylor Swift publikuje odświeżoną wersję Wildest Dreams w odpowiedzi na trend z TikToka Odświeżona wersja Wildest Dreams stanowi kolejną odsłonę cyklu Taylor’s Version, w ramach którego artystka nagrywa nowe wersje swoich płyt i piosenek. Choć w najbliższych planach […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →