fot. Getty Images

Taylor Swift nakręci własny film? Artystka chce stanąć przed kamerą


13 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Taylor Swift w zeszłym roku podzieliła się z fanami krótkometrażową produkcją nawiązującą do jej utworu All Too Well. Artystka zdradziła kilka niewyłapanych dotąd przez fanów easter eggów oraz poinformowała, że chciałaby nakręcić film fabularny.

Taylor Swift: film, a nie teledysk

W listopadzie zeszłego roku Taylor Swift opublikowała na swoim kanale All To Well: The Short Film, który bazuje na dziesięciominutowej wersji utwory All To Well z albumu Red (Taylor’s Version). Artystka sama napisała scenariusz oraz wyreżyserowała produkcję, w której główne role zagrali Sadie Sink i Dylan O’Brien. Wokalistka zdradziła, że na początku niepewnie czuła się za kamerą. W rozmowie z Mikiem Millsem (reżyserem m.in. C’mon, C’mon) ujawniła, że miała wiele wątpliwości.

Miałam w głowie ten syndrom, który mówił mi: „Nie, ty się tym nie zajmujesz. To działka innych ludzi, którzy poszli do szkoły, żeby się tym zajmować”.

Film wokalistki został ciepło przyjęty przez publiczność oraz krytyków, co być może otworzyło przed nią drzwi do kariery filmowej. Taylor przyznała, że marzy, żeby nakręcić film fabularny.

Byłoby fantastycznie napisać i wyreżyserować na przykład… film fabularny. Nie widzę nic większego, jeśli chodzi o skalę. Bardzo podobało mi się robienie filmu, który był tak intymny.

– powiedziała artystka

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Taylor Swift

Taylor Swift All To Well
fot. Netflix

All Too Well: Short Film i to, czego nie wiedzieliśmy

Artystka w swej rozmowie z Millsem opowiedziała także o easter eggach ukrytych w filmie All To Well. Zdradziła, że postać grana przez Sadie Sink jest pisarką i podkreśliła historię czerwonej maszyny do pisania. Pierwotnie należała ona do bohatera, w którego wcielił się O’Brien, jednak ten podarował ją dziewczynie.

W trakcie tej piosenki wiele jej zabrał, ale też coś jej dał: marzenie i nadzieję, że zostanie pisarką. To doświadczenie stało się impulsem do rozwoju jej życia i kariery.

Taylor Swift – All Too Well: The Short Film

Taylor Swift w zeszłym roku podzieliła się z fanami krótkometrażową produkcją nawiązującą do jej utworu All Too Well. Artystka zdradziła kilka niewyłapanych dotąd przez fanów easter eggów oraz poinformowała, że chciałaby nakręcić film fabularny. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →