kadr z klipu do utworu „Gelato”

Taco Hemingway powrócił! Dwa nowe single i preorder albumu już dostępne


17 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Taco Hemingway wypuścił dwa nowe utwory: Gelato i Makarena Freestyle, a także preorder albumu 1-800 OŚWIECENIE.

Powrót w dwupaku

3 lata. Tyle kazał czekać swoim fanom Taco Hemingway na nowości od siebie po wypuszczeniu albumu Europa. Fani zaczęli snuć różne teorie i domysły, jednak dobiegł końca czas ich oczekiwania. O północy do sieci trafiły dwa nowe utwory: Gelato oraz Makarena Freestyle, za produkcje których odpowiada Rumak. Do pierwszego z tych numerów otrzymaliśmy także klip wyreżyserowany i napisany przez Igę Lis.

Wraz z premierą Gelato oraz Makarena Freestyle wystartował także preorder nadchodzącego albumu Taco Hemingwaya zatytułowanego 1-800 OŚWIECENIE, który trafi na półki sklepowe już 22 września. Obecnie strona jest przepełniona fanami chcącymi kupić nowy album rapera i dostanie się na nią, wymaga kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut oczekiwania. Oprócz nowego albumu znajdziemy tam także koszulki promujące projekt.

Co możemy jednak powiedzieć o samym 1-800 OŚWIECENIE na podstawie pierwszych tropów, jakie podrzuca nam Taco? Sądząc po intrze do teledysku, być może będzie to płyta narracyjna z motywem przewodnim. Jest to wydanie, w jakim raper rozkochał w sobie fanów, więc ci z pewnością liczą na kolejną historię od niego.

A może idąc tropem Europy i Jarmarku usłyszymy dwa nowe albumy? Wskazywałby na to dość duży kontrast stylistyczny między Gelato a Makarena Freestyle. Zestawienie ewidentnie singlowego, letniego numeru z agresywnym freestylem to dość ciekawy zabieg. Ponadto ten drugi utwór nie tylko nie doczekał się klipu, ale nie trafił także na kanał YouTube’owy Taco Hemingwaya, a jedynie na platformy streamingowe. Póki co to jednak tylko domysły. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje dotyczące nowości. A wam, które nowe wydanie Taco podoba się bardziej?

Taco Hemingway – Gelato (prod. Rumak)

Taco Hemingway – Makarena Freestyle (prod. Rumak)

Taco Hemingway wypuścił dwa nowe utwory: Gelato i Makarena Freestyle, a także preorder albumu 1-800 OŚWIECENIE. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Powrót w dwupaku 3 lata. Tyle kazał czekać swoim […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →