Kadr z teledysku

Szymi Szyms w kolejnym singlu zwiastującym nową płytę – „MŁODY SZYMSIOR”


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na kanale QueQuality pojawił się dziś nowy numer Szymiego Szymsa wraz z teledyskiem. Piosenka pochodzi z jego nadchodzącego albumu – BRZYDKIE.

Szymi Szyms – MŁODY SZYMSIOR

Autorem teledysku jest @kacperbartecki. Podkład do kawałka to dzieło FVCKOFF x JAN.MP3. Mixem i masteringiem zajął się Seek.

Nowa płyta Szymiego Szymsa

BRZYDKIE swoją premierę ujrzy już 4 lutego.

Chciałbym napisać coś więcej na temat tego projektu, ale nie potrafię go zdefiniować. BRZYDKIE to zbiór kilku okresów z mojego życia – od bezpłciowych, przepełnionych monotonią do tych, w których traciłem i na nowo odzyskiwałem wiarę w siebie i swoje umiejętności. To zbiór numerów, które były pisane pod wpływem chwili i mojego nastroju. Po wyczerpującym 2020 naszła mnie ochota na rapowanie. Po prostu. Bez nakreślania klimatu ani konceptu. Dziś jestem gotów zebrać te utwory w jeden, brzydki projekt, w którym sam nie wiem o co do końca chodzi.

Więc chyba BRZYDKIE to mixtape. Niech będzie.

– mówi o swojej płycie twórca
Szymi Szyms w kolejnym singlu zwiastującym nową płytę - "MŁODY SZYMSIOR"
Szymi Szyms, „BRZYDKIE”, okładka albumu

Tracklista krążka wygląda tak:

BRZYDKIE – tracklista

1. BRZYDKIE feat. ZetHa
2. NOWY ŚWIAT TO MÓJ NOWY PROBLEM
3. KIEDYŚ POZNAŁEM
4. ASAKURA feat. Opał
5. WARZONE
6. WUNDERWAFFE feat. _ _ _ _
7. BULLERBYN feat. _ _ _ _ _ _, _ _ _ _ _ _
8. ZMIANY (prod. FVCKOFF)
9. WEŹ NIE ŻARTUJ feat. _ _ _ _
10. NIE MAM
11. BIAŁY ROOM
12. BAIZEL

WERSJA DELUXE:
13. MŁODY SZYMSIOR
14. POLSCE

Do wersji preorderowej oprócz samego albumu dołączone zostaną także: płyta Tokio Hotel, płyta Indamixtape, plakat w formie obrazu, bletki oraz dwie wlepki. Można ją zamówić tutaj.

Przeczytaj także: Szymi Szyms publikuje tracklistę swojego nowego albumu i ogłasza konkurs

Na kanale QueQuality pojawił się dziś nowy numer Szymiego Szymsa wraz z teledyskiem. Piosenka pochodzi z jego nadchodzącego albumu – BRZYDKIE. Szymi Szyms – MŁODY SZYMSIOR Autorem teledysku jest @kacperbartecki. Podkład do kawałka to dzieło FVCKOFF x JAN.MP3. Mixem i masteringiem zajął się Seek. Nowa płyta Szymiego Szymsa BRZYDKIE swoją premierę ujrzy już 4 lutego. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →