Szykujcie się na nowego Kendricka. Szef TDE zapowiada powrót króla

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ależ to jest nowina! Szef wytwórni TDE zdradził, że Kendrick szykuje dla nas nowy materiał. Kiedy możemy spodziewać się powrotu króla?

Kendrck Lamar – trzy lata milczenia

Od premiery ostatniej płyty Kendricka Damn., uznawanej przez sporą część krytyków za album ostatniego dziesięciolecia, minęły już ponad 3 lata. Krążek ukazał się na wiosnę 2017 roku i od tego czasu zapadło milczenie przerywane pojawieniem się rapera z Compton w soundtracku do filmu The Black Panther. Od tego czasu oczekiwania fanów rosną z dnia na dzień, a w internecie aż roi się od spekulacji.

The Weeknd, Kendrick Lamar – Pray For Me

Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo, jeszcze w tym roku, doczekamy się kolejnych kawałków, a może, miejmy nadzieję, albumu. Wszystko za sprawą lakonicznej informacji.

Kendrick Lamar – oczekujcie

Źródłem ponownej fali spekulacji na temat powrotu rapera jest instagramowy livestream szefa wytwórni, nakładem której ukazują się krążki Kendricka. Mowa oczywiście o TDE, którego CEO jest Anthony „Top Dawg” Tiffith. To właśnie on potwierdził rewelacje, jakoby nasze marzenia miały się ziścić, a do sieci trafić kolejne numery Lamara.

Ostatnie dwuletnie milczenie rzeczywiście napawa nadzieją. Zazwyczaj podobne zastoje wydawnicze w przypadku tego artysty były dobrym prognostykiem. Przypomnijmy, To Pimp The Butterflt od Damn dzieliło również okres prawie 2 lat.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.