Sylwester 2019/2020 – Łódź [Aktualizacja]


05 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Sylwester coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz planów, jak go spędzić? Oto lista najciekawszych wydarzeń w sylwestrową noc w Łodzi!

Sylwester 2019/2020 – najlepsze imprezy w Łodzi

Bal Sylwestrowy w Scenografii

Bal Sylwestrowy w Scenografii

Gdzie:  Scenografia
Bilety:  777 zł

Klub Scenografia zaprasza na bal sylwestrowy w stylu Jamesa Bonda. Czeka Was atmosferę wytwornych przyjęć, wielkich pieniędzy i zagadkowych porachunków. Do tego piękne Panie, przystojni Panowie, wykwintne menu, najlepsza muzyka na żywo, pamiątkowa fotobudka, fajerwerki i open bar – to wszystko sprawi, że w tym roku przeżyjecie najpiękniejszą sylwestrową noc. Koniecznie spędźcie ją w Scenografii!


Największy Klubowy Sylwester w Łodzi

Sylwester 2019/2020 | Największy Klubowy Sylwester w Łodzi

Gdzie: Lordi’s Club
Kto:
DJ BEN, DJ Martinez
Bilety:
40 – 2500 zł

Ponoć największy klubowy Sylwester w Łodzi ma się odbyć w Lordi’s Club! Co Was tam czeka? Najlepsza muzyka w stylistyce house, deep house, funky i new disco, ekskluzywna strefa VIP, pyszne przekąski oraz płynący strumieniami szampan! Powitajcie Nowy Rok w najlepszym stylu!


Sylwester DNB Melody / 2 SCENY / Soda + Abracadabra / Łódź

Sylwester DNB Melody

Gdzie: SODA + Abracadabra Club
Kto:
INFINITY, ATMOSPHERE, AKIRA, J-COP, HARLY, ZENON, LUNATIC, PATROL, EPIDEMIK, NO DEFINITION, SMART, BIOHU, M-JAB, MC AKIRA, MC EMOTION
Bilety:
35 zł

Wyjątkowa impreza czeka Was również w… No właśnie! Dwóch klubach: SODA oraz Abracadabra, które łączą swoje siły na tę wyjątkową noc. Na dwóch scenach o najlepszą zabawę zatroszczy się kilkunastu DJów. Nie może Was zabraknąć na tym Sylwestrze w Łodzi!


Kiedyś to było! / Sylwester w Żartach

Kiedyś to było! / Sylwester w Żartach

Gdzie:  Żarty Żartami
Kto:  DjGołąb
Bilety:  130 – 170 zł

Ileż to razy słyszymy, że kiedyś to było… Jeśli jednak naprawdę chcecie się przekonać jak kiedyś świętowało się Sylwestra – nie może Was zabraknąć w Żarty Żartami! Jedyny taki Sylwester, czyli impreza w stylu lat 80. i 90. przeniesie Was w czas, kiedy to w tę wyjątkową noc w roku tańczyło się do białego rana! Jeśli zastanawiacie się gdzie się podziały tamte prywatki, to właśnie w Żarty Żartami.


Sylwester z „Szalonymi nożyczkami” i pomocą domową Nadią

Sylwester z "Szalonymi nożyczkami" i pomocą domową Nadią

Gdzie:  Teatr Powszechny w Łodzi
Bilety:  190 – 220 zł

Jeśli jednak stronicie od głośnych i zatłoczonych, sylwestrowych imprez – powitanie nowego roku możecie świętować w teatrze! Niepowtarzalny wieczór, podczas którego będziecie mogli obejrzeć kultowy spektakl Szalone Nożyczki odbędzie się w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Sztuka obchodzi w tym roku 20 lat od swojej polskiej prapremiery właśnie w tym teatrze, więc to już ostatnia okazja, aby zobaczyć ją w tej jubileuszowej odsłonie. Z tej okazji doświadczycie wielu niespodzianek scenicznych. Czekać Was będą również wyjątkowe nagrody i poczęstunek. Wieczór zakończy show Nadii – bohaterki „teatralnego serialu” prezentowanego w Teatrze Powszechnym. Postać pomocy domowej, w którą na scenie wcielają się koledzy, jest inspirowana najlepszymi komediami. To świetna alternatywa dla klubowych imprez, którą warto mieć na uwadze!


Idę w Tango

Więcej sylwestrowych imprez, nie tylko w Łodzi, znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Sylwester coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz planów, jak go spędzić? Oto lista najciekawszych wydarzeń w sylwestrową noc w Łodzi! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →