Sylwester 2019/2020 – Toruń [Aktualizacja]


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej wyjątkowych nocy w roku. Sprawdź, gdzie spędzić najlepszego Sylwestra w Toruniu!

Sylwester 2019/2020 – najlepsze imprezy w Toruniu

Sylwester miejski w Toruniu 2019/2020

sylwester miejski w Toruniu

Gdzie:  Rynek Staromiejski
Kto:  Latino Show, Tripulacion Cubana
Bilety:  bezpłatne

Tym razem toruńską publiczność na Rynku Staromiejskim rozgrzeją naprawdę gorące dźwięki. Nowy Rok muzycznie przywitają: latynoski zespół Latino Show oraz kubańska grupa Tripulacion Cubana pod kierownictwem Raya Ceballo. Dodatkowo Toruń zdecydował się na zrezygnowanie z pokazu fajerwerków. W zamian za to będziecie mogli podziwiać pokaz laserowy. Dodatkowo wszyscy uczestnicy zostaną obsypani deszczem konfetti. Spędźcie Sylwestra w otoczeniu pięknej, gotyckiej starówki na miejskiej imprezie w Toruniu!


Sylwester 2019/2020 w Lizard King Toruń

Sylwester 2019/2020 w Lizard King Toruń

Gdzie:  Lizard King
Kto:  DJ Pablow
Bilety:  brak informacji

Ponoć najgorętsza, toruńska impreza sylwestrowa tego roku ma się odbyć w klubie Lizard King. Czy tak będzie? To się okaże, bo na razie szczegóły tego wieczoru pozostają w tajemnicy. Wiemy jednak, że w Lizard Kingu nie ma złych imprez. Tegoroczną, sylwestrową noc w tym klubie umili DJ Pablow. Śledźcie i czekajcie na kolejne informacje dotyczące tego wieczoru!


Sylwester 2020 ✪ Back to the Future ! ✪ NRD KLUB

Sylwester 2020 ✪ Back to the Future ! ✪ NRD KLUB

Gdzie: NRD
Bilety:
20 zł

Jeśli impreza w Toruniu to oczywiście nie może zabraknąć klubu NRD! Tam również przywitacie Nowy Rok i to z przytupem! Tematyką tegorocznej imprezy sylwestrowej w tym lokalu jest: Powrót do przeszłości. To oznacza stary dobry funk, nowy rap, klubowy i undergroundowy klimat w stylu szalonego naukowca i oczywiście szampańską zabawę! Zapraszamy!


Sylwester w Od Nowie!

Sylwester w Od Nowie!

Gdzie: Od Nowa
Bilety: 60 zł

Legendarny, toruński klub Od Nowa również ugości Was w swoich progach w tę wyjątkową, sylwestrową noc! Co Was tam czeka? Doskonała zabawa przy najlepszej muzyce oraz wyśmienite drinki i wspaniała atmosfera. Oczywiście nie zabraknie pysznych przekąsek, szampana i tanecznej zabawy do świtu!


Sylwester 2019/2020 w 2 Światach

Sylwester 2019/2020 w 2 Światach

Gdzie: Dwa Światy
Bilety:
40 zł

Na Sylwestrowe świętowanie zaprasza również Klub Dwa Światy! Kto kiedyś tu był wie, że atmosfera tego miejsca zawsze sprzyja dobrej zabawie. Nie inaczej będzie tym razem – przekonajcie się sami!


EPILOG [31.12.2019]

EPILOG [31.12.2019]

Gdzie: Koniec Świata

Mieliśmy Dwa Światy to teraz czas na Koniec Świata! W tę wyjątkową, sylwestrową noc klub oddaje do Waszej dyspozycji całą swoją przestrzeń. Spędźcie ją wśród najlepszej muzyki w doborowym towarzystwie tańcząc do białego rana. To będzie niezapomniana ostatnia noc w roku!


Spektakl sylwestrowy – „Koncert marzeń”

Spektakl sylwestrowy – „Koncert marzeń”

Gdzie:  Teatr im. Wilama Horzycy
Bilety:  100 – 120 zł, zapłać przed wejściem

Sylwestrowa noc w Toruniu oferuje nawet atrakcje dla miłośników teatru! Przywitanie nowego roku możecie zatem poprzedzić uczestnictwem w jednej z najnowszych premier Teatru im. Wilama Horzycy w Toruniu. Oczywiście nie zabraknie muzycznych akcentów, gdyż spektakl Koncert marzeń to fascynująca podróż przez historię muzyki zagranicznej. Usłyszycie zatem utwory między innymi takich gwiazd jak Abba, The Beatles, Madonna, Bonnie Tyler, Nirvana, Radiohead, czy Amy Winehouse. Nie przegapcie tego wyjątkowego spektaklu!


Sylwester w Pałacu: Mój boski rozwód / Teatr Muzyczny w Toruniu

Sylwester w Pałacu: Mój boski rozwód / Teatr Muzyczny w Toruniu

Gdzie:  Pałac Dąmbskich
Kto:  Krystyna Podleska
Bilety:  zapłać przed wejściem

Sylwestrowe atrakcje szykuje również Teatr Muzyczny w Toruniu. Tam Krystyna Podleska zaprezentuje monodram będący polską adaptacją mądrej i dowcipnej sztuki autorstwa irlandzkiej dramatopisarki Geraldine Aro. Mój boski rozwód to szalenie dowcipna i błyskotliwa komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, a także o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Gwarantowana dobra zabawa!


Sylwester w TUTU

Sylwester w TUTU

Gdzie:  TUTU Jazz & Whiskey Club
Kto:  TBA

Wystrzałowa impreza zapowiada się także w klubie TUTU. Ponownie, jeszcze nie wiadomo wiele o tym, co wydarzy się na Rabiańskiej tego wieczoru, jednak już dziś zapraszamy Was właśnie tam! Śledźcie i sprawdzajcie kolejne informacje!


Idę w Tango

Więcej sylwestrowych imprez, nie tylko w Toruniu, znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej wyjątkowych nocy w roku. Sprawdź, gdzie spędzić najlepszego Sylwestra w Toruniu! Sylwester 2019/2020 – najlepsze imprezy w Toruniu Sylwester miejski w Toruniu 2019/2020 Gdzie:  Rynek StaromiejskiKto:  Latino Show, Tripulacion CubanaBilety:  bezpłatne Tym razem toruńską publiczność na Rynku Staromiejskim rozgrzeją naprawdę gorące dźwięki. Nowy Rok muzycznie przywitają: latynoski zespół […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy w Toruniu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.