Sylwester 2019/2020 – Wrocław [Aktualizacja]


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Przed nami wyczekiwana, najgorętsza noc w roku. Gdzie i jak spędzić Sylwestra we Wrocławiu? Wybraliśmy dla Was najciekawsze propozycje!

Sylwester 2019/2020 – najlepsze imprezy we Wrocławiu

Sylwester Miejski 2019 – Wrocław Respect

Sylwester 2019 Wrocław Respect

Gdzie: Rynek we Wrocławiu
Bilety: bezpłatne

Sylwester miejski we Wrocławiu co roku zaskakuje czymś swoich mieszkańców. Nie inaczej będzie w tym roku, kiedy to wrocławski rynek zamieni się w największy klub w Polsce. Nad Waszymi głowami zawiśnie ogromna kula dyskotekowa, a Ratusz zamieni się w wielki kolorofon. Pierwsze 2020 osób, które dotrą na imprezę otrzyma wyjątkowe, kolorowe szaliki, będące symbolem wspólnoty i przełamywania barier osób z niepełnosprawnościami. To właśnie oni będą głównymi muzycznymi gwiazdami tego Sylwestra. Wrocław Respect!


Ostatni raz zatańczysz ze mną / Sylwester Vogule Poland

Ostatni raz zatańczysz ze mną / Sylwester Vogule Poland

Gdzie: Centrum Koncertowe A2
Kto: Patryk Chilewicz, Madam – Vogule Poland
Bilety: 40 – 60 zł

Ci co jednak wolą imprezy w prawdziwych klubach zapraszamy do Centrum Koncertowego A2. Tam, jedną z najgorętszych imprez sylwestrowych w Polsce rozkręci duet Vogule Poland! Patryk Chilewicz oraz Madam zadbają o to aby wasze ulubione przeboje z kategorii guilty pleasures pozytywnie nastroiły Was na ten nadchodzący rok. Dajcie się porwać szalonej zabawie!


Ciało: Sylwester

Ciało: Sylwester

Gdzie: Ciało
Kto: CruzOe, Kacpa, Michał Macewicz, Raev, Spectribe
Bilety: 30 – 50 zł

Tej nocy porwać może Was również parkiet klubu Ciało, gdzie zapraszamy wszystkich miłośników elektroniki. Tamtejszą imprezę umilą Wam rezydenci Ciała w składzie: CruzOe, Kacpa, Michał Macewicz, Raev, Spectribe. Pozwólcie Waszym ciałom odpłynąć po raz ostatni w tę wyjątkową noc!


SylwesTFR

SylwesTFR

Gdzie: Transformator
Kto: TBA
Bilety: 40 – 50 zł, kup na Biletomat.pl

Z kolei klub Transformator zaprasza na prawdopodobnie najdłuższy noworoczny rave w mieście, z prawdopodobnie najbardziej sczilowaną atmosferą. Do tego dorzuca pyszne, przekrojowe menu muzyczne na dwóch parkietach, o które zatroszczą się rezydenci tej miejscówki. Chyba nie może Was tam zabraknąć!


Wehikuł: Sylwester jak w 2000 – Explosion of Satisfaction

Wehikuł: Sylwester jak w 2000 - Explosion of Satisfaction

Gdzie: D.K. Luksus

Jeśli tęsknicie za dyskotekami w stylu lat 2000 to Sylwestra musicie spędzić w D.K. Luksus. Tam czeka Was prawdziwe eksplosion, a może i nawet z tą imprezą nadejdzie spóźniony koniec świata. Jeśli nawet, to ostatni dzień przed jego końcem warto spędzić na tej szalonej imprezie!


Sylwester dla Singli – Wrocław – największy bal w Polsce

Sylwester dla Singli - Wrocław - największy bal w Polsce

Gdzie: Zaklęte Rewiry
Bilety: 330 zł

A może jesteś singlem, nie masz pomysłu na spędzenie Sylwestra i zamierzasz zaszyć się pod kołdrą w świecie seriali? Nic z tych rzeczy! Wpadaj do Zaklętych Rewirów na prawdziwy bal dla singli! Czeka Cię wspaniałe jedzenie, 8 godzin zabawy przy najlepszej muzyce i nie zapomniane wrażenia. Co ważne – nikt nie będzie Cię swatał! Po prostu przyjdź i się baw!


Golden Disco // Sylwester w Nietocie

Golden Disco // Sylwester w Nietocie

Gdzie: Nietota
Kto: DJ FEEL-X
Bilety: 50 zł

Na Golden Disco zaprasza Nietota! Będzie bardzo złoto, nawet na barze, a za muzyczne uniesienia oraz energię na parkiecie zadba DJ FEEL-X. Szalona zabawa do samego rana gwarantowana!


Sylwester With Luv | New Year’s Eve K-pop Party

Sylwester With Luv | New Year's Eve K-pop Party

Gdzie: Klub Muzyczny Liverpool
Bilety: 75 – 1700 zł

Wrocław ma również propozycję dla fanów muzyki k-pop. Tych zapraszamy do Klubu Muzycznego Liverpool. Gwarantowana najlepsza zabawa, Wasza ulubiona muzyka i konkursy z nagrodami. Nie przegapcie tej imprezy!


Wielki Gatsby: Bal Sylwestrowy w Vertigo Jazz Club & Restaurant

Wielki Gatsby: Bal Sylwestrowy w Vertigo Jazz Club & Restaurant

Gdzie: Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kto: Vertigo Band, DJ Marta Malinowska
Bilety: 420 – 520 zł

W Sylwestra macie ochotę przyodziać swoje najlepsze, wieczorowe kreacje i smokingi, i udać się na bal w stylu Wielkiego Gatsbiego? W takim razie w sylwestrową noc nie może Was zabraknąć w Vertigo Jazz Club & Restaurant. Zabawę umili Wam zespół Vertigo Band, w którego repertuarze nie zabraknie oczywiście znanych kompozycji z ekranizacji przygód głównego bohatera tego balu. Następnie scenę przejmie DJ Marta Malinowska, dzięki której nie opuścicie pakietu do rana!


Idę w Tango

Więcej sylwestrowych imprez, nie tylko we Wrocławiu, znajdziesz w aplikacji Tango. Pobierz i bądź na bieżąco!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Przed nami wyczekiwana, najgorętsza noc w roku. Gdzie i jak spędzić Sylwestra we Wrocławiu? Wybraliśmy dla Was najciekawsze propozycje! Sylwester 2019/2020 – najlepsze imprezy we Wrocławiu Sylwester Miejski 2019 – Wrocław Respect Gdzie: Rynek we WrocławiuBilety: bezpłatne Sylwester miejski we Wrocławiu co roku zaskakuje czymś swoich mieszkańców. Nie inaczej będzie w tym roku, kiedy to […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.