Sylwester 2017: Gdzie się bawić w Krakowie? 5 najlepszych imprezowych opcji na NYE.


22 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Techno z Kazachstanu, impreza z kosmosu i ciemne lata 80. Wybierz sobie imprezę w Twoim ulubionym klimacie. :)

Na Rynku Głównym będą tłumy nie do zniesienia, do domu gości lepiej nie zapraszać, bo będzie trzeba Nowy Rok zacząć od sprzątania. Mieszkasz w Krakowie i nie masz jeszcze planów na Sylwka? Mamy dla Ciebie kilka propozycji!

SYLWESTER 2017 KRAKÓW – IMPREZY OPCJA 1.

SYLWESTER Z JEDYNKĄ. W klubie na Szpitalnej 1 będzie bardzo techno. A tak naprawdę świętowanie zakończenia starego i powitania Nowego Roku zacznie się tam już od 29 grudnia. Więc jeśli będzie Was nosić – możecie tam spalić poświąteczne kalorie. W Sylwka na Szpitalnej pojawi się m.in. kazachska DJ’ka Nazira. Poza nią zagrają Morskie Oko (Steffen Benneman, Chino, Olivia), Eltron, Urloop (MRSHRÏMP, scki., biøs) i Matik Automatik.

SYLWESTER 2017 KRAKÓW – IMPREZY OPCJA 2.

Alternative-Goth-Indie-Rock • Post-Punk • Cold-Dark-New & Minimal Wave • Electro Synths • Italo Disco • Acid House & Techno. I to wszystko prosto z lat 80. W Świętej Krowie do imprezy pod hasłem Dark Side Of The 80s zagrają DJ’e z UK, Niemiec oraz ci z naszego podwórka.

SYLWESTER 2017 KRAKÓW – IMPREZY OPCJA 3.

DOMÓWKA. Forum Przestrzenie zaprasza do swoich włości na zabawę na 2 scenach. Do tańca i toastów przygrywać będą Piękni Chłopcy, Envee, Robert Busha, duet ANUSHKA z UK oraz szwedki DJ MAD MATS. Będzie grane i tańczone.

SYLWESTER 2017 KRAKÓW – IMPREZY OPCJA 4.

BOMBOWO. Bomba na Placu zaprasza z kolei na Naj-Najntisowszy Sylvester Ever. Co w programie? Liczne niesamowite i barwne videoklipy z muzyką za serce chwytającą, alkoholu fontanny, pękate balony, zimne ognie, lasery, brokaty i TY!

SYLWESTER 2017 KRAKÓW – IMPREZY OPCJA 5.

KOSMOS. Bal na Zabłociu z okazji Sylwestra 2017 organizuje z kolei galaktyczną imprezę. Tu zagra duet Cold Lady, będą zimne i ciepłe zakąski i przekąski oraz dużo kosmicznego pyłu. :) Opcja dla wszystkich, którzy chcą powitać Nowy Rok w stanie nieważkości. ;)

 

Techno z Kazachstanu, impreza z kosmosu i ciemne lata 80. Wybierz sobie imprezę w Twoim ulubionym klimacie. :) Na Rynku Głównym będą tłumy nie do zniesienia, do domu gości lepiej nie zapraszać, bo będzie trzeba Nowy Rok zacząć od sprzątania. Mieszkasz w Krakowie i nie masz jeszcze planów na Sylwka? Mamy dla Ciebie kilka propozycji! […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →